«Права людини очима дітей» – у Полтаві триває конкурс малюнка

Стартував він ще 5 грудня. Зараз – підготовчий етап. Діти створюють світлини в розрізі декларації прав людини. Конкурс проводиться для дітей різних вікових категорій: від 6 до 18 років. Стати частиною творчої боротьби можна, подавши свої роботи до 22 грудня.

Про свої права – олівцями та фарбами. Полтавська малеча прийняла творчий виклик від міста. Завдання – створити малюнок. Його тема – права людини. І це – у рамках конкурсу.

Анатолій Павленко, начальник відділу реалізації молодіжної політики Полтавської ОДА

- Через дитячу уяву, через дитячу фантазію, через мислення та дитячий світогляд можна донести дорослим про важливість прав, правил, законів, прийнятих нашим суспільством.

Завдань у цього конкурсу багато: не лише об'єднати творчу малечу та нагородити найкращих, говорять організатори. В першу чергу, у дітей формують позитивний образ права як державного інституту. 

Людмила Бубир, директор Другого центру надання безоплатної правової допомоги

- Ми відвідуємо школи, навчальні та позашкільні заклади. Мета – роз'яснення нашим дітям їхніх прав. Це також інформування про питання правового характеру, яке є актуальними для різних вікових груп.

Конкурс стартував 5 грудня, напередодні Міжнародного дня захисту прав людини. Час подати творчі роботи на серйозну тему ще є, говорять організатори, аж до 22 грудня.

Ірина Конопля, директор Полтавської дитячої школи

- Дітям роз'яснювалось, що таке права людини, що таке права дитини і як захистити свої права, якщо немає фінансової змоги.

Вимоги до конкурсних робіт теж є. По-перше, тематичні. Інші стосуються оформлення. І вже за тиждень комісія на чолі з полісменами, юристами та художниками оцінюватеме малюнки. Серед критеріїв: актуальність теми, якість, естетика та інформативність. 

Наталія Мельничук, інспектор поліції

- На етапі підготовки до цього конкурсу діти будуть шукати та згадувати ті знання, що надаємо ми та наші колеги.

На фінішній смузі конкурсу дитячі світлини розподілять по номінаціях та визначать найкращі. 

Стрічка новин