Автоблагодійництво: в елітному автосалоні збирали кошти на потреби дитячої лікарні

Мова – про онковідділення міського медзакладу. Ініціатори – «Тойота Центр Полтава» – «Компанія «Стар Лайн».

Дмитро Батигін, засновник ТОВ «Компанія «Стар Лайн»

- Сьогоднішній вечір пов'язаний з презентацією нового Land Cruiser Prado. Це всім відомий легендарний автомобіль.

За лічені секунди його вперше побачить полтавська публіка. На перший погляд, тут презентують нове авто Toyota Land Cruiser Prado, й тільки. Насправді ж це – благодійний вечір.

- Дякуємо Вам за велике серце. І за те, що вмієте створювати легенди.

Інтереси клієнтів автосалону Toyota співпали з потребами Полтавської дитячої лікарні. А саме, онковідділення, яке завжди потребує додаткового фінансування.

Його відкрили 27 років тому. Тоді не було обладнання, ліків, іноді не вистачало рук, зізнається завідуюча онкогемотологією. І тільки поступово, завдяки владі, спонсорській підтримці та небайдужим людям відділення перейшло на європейську модель лікування з сучасним оснащенням. 

Світлана Шевченко, завідуюча онковідділенням Полтавської міської дитячої лікарні

- Діти, які отримують наше лікування, мають досить непогані результати. Раніше було 5% одужання, зараз – 70%. Я горда тим, що в Україні та в Полтаві є досить багато спонсорів та меценатів, які не залишаються байдужими до дітей, що залишилися один на один зі страшною хворобою.

Мета – зібрати кошти. Інструмент – благодійний аукціон. Серед лотів – аксесуари від Toyota. 

Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради

- Долучаємось до цього заходу, бо хочемо надати допомогу нашому онкологічному відділенню. Воно потребує допомоги, навіть незважаючи на те, що є фінансування з міського бюджету, є можливості. Але додаткові кошти потрібні завжди.

На благодійному аукціоні зібрали майже 12 тисяч гривень. Медики вже мають плани на ці кошти. Говорять, потрібна слідкуюча апаратура та нові ліжка.

Стрічка новин