«Керуй»: у Полтаві патрульні роздадуть "приємні" наліпки на авто водіям, які приєдналися до соціальної акції

«Керуй»: у Полтаві патрульні роздадуть "приємні" наліпки на авто водіям, які приєдналися до соціальної акції

Національна поліція України за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу розпочала інформаційну кампанію про безпечний рух на дорогах України – започаткувала соціальний проект під назвою «Керуй». 

Нова ініціатива закликає керувати не тільки автомобілем, а й своїми емоціями, діями, самим своїм життям і тому отримала просту назву “Керуй!”. Це слово одночасно закликає і сісти за кермо, і повністю усвідомити себе частиною великої країни, великої історії, великої дороги та всіх, хто нею кудись прямує. Відчути свою особисту велич, а значить – і дріб’язковість та мізерність миттєвого пориву порушити прості правила заради мимолітної вигоди.

www.facebook.com/pg/poltavapolice www.facebook.com/pg/poltavapolice

Патрульні зазначають: бажаючі долучитись до соціальної ініціативи #КЕРУЙ мають змогу отримати наліпки в Управлінні патрульної поліції у місті Полтаві за адресою вул. Європейська, 164, 22 кабінет «Прес-служба».

«Обов'язковими умовами після отримання наліпки є необхідність наклеїти її на свій автомобіль, викласти про це фото в соціальних мережах з хештегами #Керуй та #Керуй_Полтава. А найголовніше: неухильно дотримуватись правил дорожнього руху!» - передає патрульна поліція Полтави. 

Стрічка новин