Рабинович: Більшість українців живе в злиднях, але МОЗ вирішило, що наші діти переїдають. ВІДЕО

Рабинович: Більшість українців живе в злиднях, але МОЗ вирішило, що наші діти переїдають. ВІДЕО

Введені днями Міністерством охорони здоров'я нові дитячі норми харчування знижені на 15% - очевидно, замість дітей тепер ще більше їстимуть міністри і депутати. Таку думку висловив народний депутат, лідер партії "За життя" Вадим Рабинович в прямому ефірі телеканалу "112 Україна".

"Раніше влада вирішила, що наших дітей потрібно менше вчити і лікувати, а тепер ще й менше годувати. Міністри і депутати, напевно, тепер їстимуть більше замість наших дітей! А заїжджі "полумессіі" навчатимуть нас, як в лічені місяці просто знищити країну і народ! " - заявив Рабинович.

На його думку, об'єктивних причин для зниження дитячих норм харчування немає, оскільки діти в Україні і так не переїдають.

"Вчора МОЗ ввів нові норми харчування для дітей, виходячи з яких вони тепер знижені на 15%. Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун сказала: українським дітям треба менше їсти... З яких це пір українські діти стали переїдати? Зате подивіться, які пики собі від'їли депутати і міністри", - обурився парламентарій.Він нагадав, що рівень життя в Україні залишається низьким, а людям і без того доводиться обмежувати себе в усьому, включаючи повноцінне харчування. "Влада вирішила, що ми настільки добре живемо, що вже страждаємо від переїдання! А насправді, люди навпаки відмовляють собі у всьому, щоб звести кінці з кінцями. Пенсіонери ледь виживають, стоять за соціальним хлібом в черзі", - підкреслив лідер партії "За життя".  

Також Вадим Рабинович заявив, що і колишні ініціативи МОЗ йшли врозріз з Конституцією і здоровим глуздом. У той час як дієвих для охорони здоров'я українців функцій міністерство, на його думку, не виконує.

"Нещодавно Супрун також заявила про припинення держпідтримки онкохворих, тим самим прирікаючи їх на смерть. МОЗ не закуповує в повному обсязі наркоз, щеплення для дітей, але займається лобіюванням закону про трансплантацію органів, в якому прописано, що тіло померлого українця" піде на органи " за замовчуванням, якщо той не напише відповідну заяву за життя. Виходить, що влада раніше вирішила наших дітей менше лікувати, тепер - менше годувати. Супрун відняла у нас конституційне право (стаття 49 Конституції України) на безкоштовне медо бслужіванії - і має намір ще і торгувати нашими органами... У такої, не зовсім здорової людини потрібно негайно забрати можливість знущатися над нами, вигнавши з країни ", - заявив політик. 

Він нагадав, що до всього іншого Уляна Супрун залишається на посаді в. о. голови МОЗ набагато довше дозволених законом термінів. "У мене питання: на Супрун поширюються українські закони? Тоді чому вона вже набагато більш належних за законом чотирьох місяців виконають обов'язки міністра охорони здоров'я?" - констатував народний депутат. За його словами, жоден з іноземних менеджерів, в останні кілька років побували на високих постах в українській владі, не виправдав довіри.

"З України вже втекли ряд іноземних менеджерів. Всі вони - Квіташвілі і Абромавічус, Згуладзе і Деканоїдзе, Балчун і багато інших з мільйонними зарплатами - пройдисвіти, які набили собі кишені, нахапали квартири і земельні ділянки. У мене таке враження, що цих горе- "реформаторів" набирали в божевільні, а потім поставили нами керувати... Тепер же суспільству потрібно дати відповідь на питання: хто покликав сюди цих «полумессій» і хто буде за їх діяння відповідати? " - резюмував Вадим Рабинович.

Стрічка новин