Полтавська «гуманітарка» – на Донбас

https://youtu.be/M5JjNIah56M

Місцеві волонтери з фонду «Полтавська громада Разом» знову відправились до східних регіонів України. У невеликому авто – благодійники та музиканти, а ще – десятки пакетів з подарунками. Одна частина – для дітей, інша – для вояк. Щоб встигнути до Дня святого Миколая, вирушили сьогодні зранку. Збиралися кілька тижнів, а от завантажили автівку презентами за один вечір.

3 кімнати, завалені мішками та пакетами. Там – одяг та іграшки, книги та солодощі . За кілька годин «гуманітарні коробки» будуть за 700 кілометрів від Полтави. 

Дивіться: «Нашим воїнам – від Абазівської школи». Там лист, а ще Дід Мороз. А це: «Солодких мирних свят». Ось: «Нашим захисникам від учнів 1-ого класу».

Пункт призначення – Донбас, Донецька область. А саме – Красногорівка, Мар'їнка та Волноваха. 

Іван Данилевський, волонтер БФ «Полтавська громада Разом»

- Ми виїжджаємо о 7 ранку... Дорога через Красноград, Новомосковськ, Покровськ, Селидове, а далі – Костянтинівка, Ольгинка, Волноваха.

Для вояк-розвідників – консервація, продукти та листи. Їх писали полтавські діти бійцям в АТО. Все інше, зокрема, речі, – у дитсадочок.

Віра Маслак, волонтер БФ «Полтавська громада Разом»

- Те, що народ, люди звичайні принесуть, ми акумулюємо це, не складуємо його, ми практично одразу його й вивозимо. Всі міста Донбасу, що є на карті, ми відвідали.

Гуманітарна допомога, а ще...свято. Ці подарунки везуть волонтери фонду «Полтавська громада Разом» напередодні Дня святого Миколая. Говорять, це вже традиція, якій 3 роки. Перші поїздки також пам'ятають.

Віра Маслак, волонтер БФ «Полтавська громада Разом»

- Ми згадуємо, коли ми були у Щасті, і фотографувалися на тому містку, де по одну сторону – ДНР, а з другого боку – наші хлопці стоять... і таке прекрасне слово написане. Мурахи і до сьогодні по шкірі...

Майже 150 поїздок на Донбас, тонни гуманітарки, сотні фотографій та десятки нагород. Є навіть від Президента. Але то – не головне, говорять полтавські волонтери. Вони там за покликом.

- Ця наша діяльність є вимушеною. Це не веселощі. Це все – для порятунку життя.

Стрічка новин