Пацієнти поліклініки на Петра Юрченка ходитимуть до лікарів новими східцями

У закладі завершили реконструкцію вхідної групи ґанку та так званого «холодного» тамбуру. На ремонтні роботи з міського бюджету витратили 1 млн 700 тисяч гривень.

Поліклінічне відділення по вулиці Петра Юрченка з'явилося у Полтаві у травні 2009-го. Минув час, і виникла необхідність провести ремонт сходів, що ведуть до закладу. У липні роботи розпочали, у листопаді закінчили. Цього дня з результатами цієї реконструкції ознайомлюється міський голова Олександр Мамай.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Сьогодні ми подивилися, як відремонтували вхідну групу. Витратили 1 млн 800 тисяч грн. Але через цю вхідну групу проходить, уявіть собі, кожного дня понад 300 дітей та 300 мам. Це майже 100 тисяч дітей і 100 тисяч мам щороку.

Мова йшла не про косметичний ремонт. Старий бетон повністю демонтували. А це близько 100 куб метрів. Натомість, ґанок облаштували гранітом. Матеріал, кажуть підрядники, надійний та довговічний. 

Руслан Матюхін, представник підрядної організації

- Ґанок розширили, як просила наша медицина, так ми їм і зробили. Розширився хол з метою, щоб мамочкам було зручно візочки тут ставити.

Зміни торкнулися і пандусу, що веде до поліклініки.

Вікторія Дудник, завідуюча дитячим поліклінічним відділенням №3

- Запрошували із служби інвалідів співробітників, які виміряли висоту, довжину поручнів, розширили проїзну частину для того, щоб не тільки дітки-інваліди, а й мами з візочками могли безпечно заїхати до нашої поліклініки.

У так званому «холодному тамбурі» стало більше місця. Оновлений вхід до поліклініки не залишився непоміченим батьками та дітьми.

Олександр Медведєв, полтавець

- Було воно занедбане, розвалювалося все. А це трошки зробили, привели до ладу.

Анна, полтавка

- Мені сподобалося найбільше, що я не одразу виходжу на холод, а я заходжу – ще тепло, а потім – вже дуже холодно.

Загалом у відділенні обслуговується більше 18 тисяч дітей, які мешкають у Київському районі міста. Ними опікуються понад 130 медичних працівників.

Стрічка новин