Понад півтисячі правоохоронців області проходять підвищення кваліфікації

У Полтаві та Кременчуці триває навчання працівників секторів реагування патрульної поліції територіальних підрозділів. З теорією вже встигли ознайомитися, а тепер виїжджають на виклики разом із патрульними. 

Працівники секторів реагування патрульної поліції територіальних підрозділів області переймають досвід колег із патрульної поліції Полтави та Кременчука.

Андрій Замахін, начальник поліції Полтавщини

- Основна мета працівників поліції – це було здобуття професійних навичок, які їм знадобляться у їхній повсякденній роботі, і ми покладаємо на них великі наші надії, тому що працівники ГРПП – це ті працівники, які перші виїжджають на всі виклики, які знаходяться на території і спілкуються з людьми.

Протягом тижня поліцейські поглиблювали знання із законодавства, відомчої нормативної бази, удосконалювали практичні навики з тактичної підготовки та розв’язували ситуативні завдання. Далі в Управлінні патрульної поліції в Полтаві та Кременчуці правоохоронці закріпляли набуті знання, уміння та навички.

Назар Діброва, інспектор 2-ї роти патрульної служби м.Полтави

- З середини минулого місяця в Управлінні патрульної поліції проходять стажування працівники, які будуть працювати на районах, так само – працівники поліції охорони. За кожним екіпажем закріплений працівник, який переймає наш досвід.

Під час позмінних патрулювань разом із поліцейськими учасники навчання на гаяли жодної хвилини. Інструктаж із користування службовим планшетом – прямо в салоні авто.

«Це планшет службовий, куди приходять виклики, за допомогою якого ми можемо перевіряти осіб, можемо перевіряти транспортні засоби, також ми можемо перевіряти документи. За допомогою службового планшету ми виносимо постанови електронні»

Назар Діброва, інспектор 2-ї роти патрульної служби м.Полтави

- Задають багато питань, цікавляться всіма аспектами служби. Так само сидять поруч зі мною, користуються цим же планшетом. Спочатку їм було важко, незручно, дещо незрозуміло, але потім вони на рівні мого напарника можуть мені допомагати.

Короткострокове підвищення кваліфікації загалом пройдуть понад півтисячі правоохоронців з усієї області.

Стрічка новин