Півметрова ялинка – за 40 гривень

У Полтаві вже стартував продаж головного новорічного атрибуту. Висота – від пів метра до 5, а ціна – від 40 до 250 гривень. Вартість, говорять реалізатори на ринках, залежить від розміру, віку та густости новорічного дерева. 

Ринки Полтави вже заполонили новорічні красуні. Вони ще недавно росли в лісництвах: Великобагачанському, Борівському та Кобеляцькому, а вже незабаром будуть прикрашати оселі полтавців. 

Розміри ялинок на ринку «Мотель» – на будь-який смак: від маленької – півметрової, до трьох метрів та навіть вище.

Алла Машина, продавчиня ялинок

- Для прикладу, підходить покупець – він обирає те, що йому хочеться. Одні хочуть пухнасту і велику в хол для себе. Інші хочуть маленьку на тумбочку. Підбирається будь-яка ялинка. Обирає сама людина, собі для душі.

Ціни – теж різні: від 40 до 250 гривень. Вартість, говорять реалізатори, залежить від якості, розміру, густоти та віку ялинки. 

Алла Машина, продавчиня ялинок

- 6 років і 6 років. За цією ялинкою доглядали, тому вона і йде трохи дорожче. От нас питають, чому ця ялинка коштує 180, і та 180. От і доведеться людині розповідати, що її колірували, доглядали за нею. А ця сама виросла, сам за своїми ярусами – 6 років вона росла, і ця 6 років.

Людмила Тупиця прийшла з внучкою за новорічним деревцем.

Людмила Тупиця, прийшла купити ялинку

- Те, що сподобається, те й буду обирати: щоб густенька, і щоб була мітка. Це ж найперше, а то штрафують. Так і будем вибирати.

Для жінки ялинка – елемент декору, а у малечі на неї – інші плани.

Маргарита Терещенко, прийшла купити ялинку

- Щоб подарунки приніс Дід Мороз, під ялинку.

Ніна Підлужна до вибору деревця підійшла усвідомлено. Для жінки головне, щоб ялинка підійшла по параметрах. 

Ніна Підлужна, купила ялинку

- У мене є таке місце в кімнаті, і я хочу це місце заповнити красиво. І я по цих стандартах вибирала цю ялинку.

Свій вибір зупинила на дереві розміром 1 метр 80 см. Така красуня зараз коштує 80 гривень.

Ніна Підлужна, купила ялинку

- Для мене важлива якість ялинки, тобто, мені потрібно, щоб вона була така, як мені подобається. Щоб вона була не дуже пухнаста, щоб вона була певного окрасу, у мене є іграшки, і я хочу, щоб вони добре виглядали на ній. Тобто, густота, чи не густота – не має значення.

Продаж ялинок тільки розпочинається. При виборі важливо звернути увагу не лише на якість та розмір, а й на маркування: чи законно зрубане ваше деревце. Для підтвердження законності ялинок їх маркують бірками. Саме це допоможе з'ясувати місце заготівлі новорічних дерев. Крім того, у продавців мають бути необхідні підтверджуючі документи.

Стрічка новин