Від 20 до 50 тисяч гривень: у Горішніх Плавнях будинки «отримали» грошові премії

Від 20 до 50 тисяч гривень: у Горішніх Плавнях будинки «отримали» грошові премії

У День місцевого самоврядування в Горішніх Плавнях оголосили переможців міського конкурсу «Будинок найкращого благоустрою міста» та вручили цінні подарунки й грошові сертифікати.

Голови правління та мешканці ОСББ із задоволенням прийняли подарунки: мотоножиці, бензопили, комбімотори з насадками, мотокоси, висоторіз, мийки та шланги з форсункою для чистки труб малих діаметрів фірми Stihl; зварювальні апарати TESLA; набори пневмоінструментів, точила, компрессори  та перфоратори Einhell; насосні станції, болгарки, точила та ударні дрилі METABO; мотокоси та болгарки Makita; перфоратори та дрилі DeWalt; кутові шліфувальні машини Фіолент; газонокосарки Classik, передає Горішньоплавнівська міськрада. 

Будинки-переможці, що обслуговуються КЖЕП, отримали грошові сертифікати на виконання ремонтних робіт з благоустрою будинку та/або прибудинкової території.

«Загальна сума призового фонду склала 380 тис. грн. Кошти було виділено з міського бюджету. Горішні Плані стали першими в Україні, хто запровадив такий конкурс з метою заохочення громади до тісної співпраці, благоустрою та утримання власних будинків і прибудинкових територій в належному стані. Узяти участь у конкурсі мали можливість усі багатоквартирні будинки міста,» - розповів перший заступник міського голови Горішніх Плавнів Олександр Чуприна.

 Зазначають: змагалися будинки з 3 квітня по 23 червня 2017 року за 4 номінаціями: «Будинки від 2-х до 4-х поверхів; «5-ти поверхові будинки»; «9-ти та більше поверхові будинки з кількістю квартир до 144 включно»; «9-ти та більше поверхові будинки з кількістю квартир від 145 та більше». Згідно з Положенням про конкурс учасникам необхідно було реалізувати за власний кошт проекти щодо покращення стану будинку або прибудинкової території.

Головний спеціаліст відділу благоустрою та житла ДЖКГ Наталія Рубан наголосила, що участь у конкурсі взяли 12 будинків (10 - ОСББ, 2 – житлові будинки, що обслуговуються КЖЕП).

Так, переможцями конкурсу «Будинок найкращого благоустрою міста Горішні Плавні» стали:

Номінація «Будинки від 2-х до 4-х поверхів»:
І місце  - ОСББ «Космонавти» по вул. Космонавтів, 15, які отримали сертифікат на суму 30 тис. грн.

Номінація «5-ти поверхові будинки»:
І місце - ОСББ «Мрія» по вул. Добровольського, 29, отримали сертифікат на суму 40 тис. грн;
ІІ місце - ОСББ «Дніпрова чайка» по просп. Героїв Дніпра, 14, отримали сертифікат на суму 30 тис. грн;
ІІІ місце -  ОСББ «Рубін 18» по вул. Добровольського, 18, отримали сертифікат на суму 20 тис. грн.

Номінація «9-ти та більше поверхові будинки з кількістю квартир до 144 включно»:
І місце - ОСББ «МЖК» по просп. Героїв Дніпра, 40, отримали сертифікат на суму 50 тис. грн;
ІІ місце - ОСББ «Дніпряночка 80» по просп. Героїв Дніпра, 80 та будинок № 85 по вулиці Добровольського, що обслуговується КЖЕП № 5. Кожен отримав сертифікати на суму 40 тис. грн;
ІІІ місце -  ОСББ «Промінь» по просп. Героїв Дніпра, 66, отримали сертифікат на суму 30 тис. грн.

Номінація «9-ти та більше поверхові будинки з кількістю квартир від 145 та більше»:

І місце - будинок № 81 по вулиці Добровольського, що обслуговується КЖЕП № 5, отримали сертифікат на суму 50 тис. грн; ІІІ місце - ОСББ «Гірники» по вул. Добровольського, 97, отримали сертифікат на суму 30 тис. грн.

Наталія Рубан зауважила, що учасники конкурсу, які не здобули призові місця, отримали заохочувальні премії – сертифікати на суму 10 тис. грн: ОСББ «Дніпро» (просп. Героїв Дніпра, 81), ОСББ «Добровольського 77» (вул. Добровольського, 77).

Стрічка новин