На Полтавщині за останній рік зросла кількість підрозділів місцевої пожежної охорони

Саме це питання обговорювали під час форуму «Розвиток місцевої пожежної охорони в умовах децентралізації». Також у рамках зібрання представник проекту «Реформа управління на сході України» підписав з головою Полтавської ОДА меморандум про подальшу співпрацю, а еще презентували навчально-практичний посібник з питань пожежної охорони, який стане в нагоді працівникам пожежних служб.

У рамках форуму з питань розвитку місцевої пожежної охорони в умовах децентралізації обговорили перспективи та досвід роботи в реалізації реформи місцевого самоврядування. В Україні уже підписано 106 договорів, що стосуються міжмуніципального співробітництва, 46 із яких – саме на Полтавщині.

Сергій Фірсов, голова Асоціації цивільного захисту пожежної охорони

- Якщо на початку або на кінець 16 року на території Полтавської області нараховувалось 19 підрозділів місцевої пожежної охорони, от на сьогодні їх існує вже 30.

Важливу роль у співпраці між проектом «Реформа управління на сході України» та Полтавщиною є навчання працівників задля підвищення їх рівня кваліфікації. 

Тарас Журавель, керівник проекту «Реформа управління на сході України»

- Окрім того, важливу роль в нашій співпраці з Полтавщиною відіграють також і навчальні сесії. Минулого року ми провели велику навчальну сесію. Саме для представників МБО, і в рамках цього навчання було підвищено кваліфікацію понад 200 представників МБО та відповідних представників органів місцевого самоврядування.

Керівник проекту Тарас Журавель певен, що співпраця з Полтавською областю є досить плідною та продуктивною. 

Тарас Журавель, керівник проекту «Реформа управління на сході України»

- Дуже важливо, що вся ця робота, практична робота відповідним чином документується, і результатом цієї роботи практичним чином готуються отакі практичні посібники, які ми вам сьогодні презентували.

Посібники містять схеми, таблиці та рекомендації – усе, що необхідне в роботі для працівника служби пожежної охорони.

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко говорить: підтримка європейських партнерів вкрай необхідна для області. 

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА

- Сьогодні допомагають нам створити сучасні пожежні частини, які будуть діяти в межах сучасних територіальних громад.

Під час форуму губернатор підписав з представником проекту «Реформа управління на сході України» меморандум про подальшу співпрацю.

Стрічка новин