Голова обласної ради Олександр Біленький відзвітувався у Решетилівці

Громаді, від якої два роки був обраний депутатом, посадовець розповів про те, які проекти вдалося реалізувати за цей час

22 млн гривень з бюджетів різних рівнів цього року прийшли на решетилівську землю. Які проекти вдалося втілити в життя за допомогою цих коштів, на зустрічі із громадою розповів голова обласної ради Олександр Біленький. Однією з головних подій в цьому році для Решетилівки стала реконструкція спортивного комплексу в аграрному ліцеї.

Надія Шаповал, мешканка Решетилівки

- Ми йому дуже вдячні за спортзал. Це – майбутнє наших дітей. Ми знатимемо, що наші онуки, діти будуть займатися, не будуть по барах ходить. За все вдячні: і за дороги, і за майданчики.

Не залишилися поза увагою депутата від решетилівської громади і питання культури. Школярі району відвідували музейні заклади обласного центру, а один із сільських творчих колективів отримав у подарунок необхідні для виступів речі.

Марія Гайдук, мешканка с.Колотії (Решетилівського району)

- У нашому селі Колотії є танцювальний колектив «Молодички», дорослі танцюють. Ми звернулися за допомогою до Олександра Юрійовича, щоб допоміг нам придбати сценічне взуття. Костюми шиємо за власний кошт, але взуття дуже дорого, не зможемо. І тому звернулися за допомогою, нам допомогли.

Утім, найбільшу кількість з-поміж особистих звернень, говорить Олександр Біленький, займали питання охорони здоров'я.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради

- В першу чергу це, звичайно, – матеріальна допомога, чи допомога на оздоровлення або на лікування. Якраз ці аспекти стосуються особисто людини, особисто її здоров'я, то це найбільший фактор, з яким звертаються люди. Плюс – допомога по землі. Це друге, що стоїть в такому розряді звернень. Тобто, ракурс дуже великий, але найбільше – це охорона здоров'я.

Заслухавши звіт голови обласної ради, мешканці Решетилівки ставили питання своєму депутатові. Останні зокрема стосувалися ремонту доріг, земельних проблем, налагодження транспортного зв'язку.

Надія Шаповал, мешканка Решетилівки

- За що ми дуже сподіваємося, що за свій період роботи він таки здійснить нашу мрію – запустить на мікрорайон Новоселівка, чи хоч допоможе нашому голові ОТГ, допоможе запустити мікроавтобус, і все. А так ми всім задоволені.

На наступний рік, каже очільник обласної ради, він має намір залучати інвесторів до Решетилівки, які б сплачували податки та створювали нові робочі місця у районі.

Стрічка новин