Масляними фарбами та олівцями, маркерами та аквареллю написані картини

У Художньому салоні виставку «На крилах натхнення» представили маленькі художники з Донеччини

Ауріці Приходько – 16 років, з них майже 8 вона не випускає з рук пензлика. Навчається мистецтву написання картин у народній художній студії в місті Дружківка, Донецької області. Сьогодні юна художниця разом зі своїми друзями зі студії образотворчого мистецтва представляє свою першу виставку у Полтаві.

Ауріка Приходько, художниця

- Я більше малюю в реалізмі, намагаюся. Більш за все я люблю масло, але намагаюся малювати, освоювати більш нові техніки. І акрил, і акварель та графіку. Але більш за все до моєї душі лежить масло та реалізм. 

Разом з Аурікою свої роботи представила і дев'ятирічна Оля. Незважаючи на порівняно невеликий досвід у мистецтві, дівчинка робить впевнені кроки до своєї мрії – стати відомою художницею. Сьогодні на виставці – одразу 3 її картини: соловей, яблука та кіт.

Ольга Демченко, художниця

- Кота я малювала акрилом, а яблука та солов'я – маркером.

Допомагає у здійсненні мрій своїм вихованцям їх керівник – Вікторія Ал-Джанабі. Саме вона під час екскурсії до міста домовилася про виставку у Полтаві. 

Вікторія Ал-Джабі, керівник художньої студії

- Більше, звісно, патріотичних, ми дуже багато уваги привертаємо патріотичному розвитку. Це і кольори, ті, що більше саме нашій країні притаманні, і візерунки дуже часто в нашій роботі зустрічаються, елементи вишивки.

За словами дітей та їх керівника, до Художнього салону вони завітали випадково, побачивши афішу про виставку дитячих робіт до Дня художника.

Юрій Самойленко, голова Полтавської обласної організації НСХУ

- Пані Вікторія, керівник студії, дуже добре організувала цю виставку. Ви ж бачите, яка кількість дітей з батьками. Для нас, я думаю, що це цікавий захід, виставка та підтримка всіх майбутніх художників.

Полтавські художники були вражені талантом гостей та вручили їм подяку. Крім того, колектив запросили й надалі брати участь в експозиціях салону. Самі діти мріють показати свої роботи в Києві.

Стрічка новин