Оновлений дизайн ялинки та новорічні сюрпризи: у Полтаві озвучили перелік заходів до Нового року

Оновлений дизайн ялинки та новорічні сюрпризи: у Полтаві озвучили перелік заходів до Нового року

Сьогодні, 8 грудня, у Полтаві визначилися із переліком заходів до новорічних та різдвяних свят і розповіли, які новинки чекають на полтавців. 

Нараду із керівниками профільних управлінь, відповідальних за організацію заходів та усіх причетних до їх проведення служб провела заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Тарашевська.

Святкування розпочнеться заходами, присвяченими Дню Святого Миколая.

Так, 19 грудня у Палаці дозвілля «Листопад» відбудеться захід для маленьких полтавців – дітей пільгових категорій та обдарованих дітей – «Святий Миколай запалює зірки». Цього ж дня ввечері усіх полтавців запрошують на Театральну площу, аби разом запалити вогні головної ялинки міста.

До речі, у КП «Міськсвітло» запевняють, що цьогоріч ялинка усіх приємно здивує.

«Заплановано, що прикрашати її будемо в новому дизайні. Для цього використаємо нові іграшки та ілюмінацію. Сама ж конструкція лишиться незмінною. Це каркас в формі конуса та штучні гілки – ті ж, що і минулого свята, – розповів начальник комунального підприємства «Міськсвітло» Вячеслав Василенко.

На сцені біля театру імені Гоголя 19 грудня о 17 годині відбудеться концертно-розважальна програма, підготовлена міським Будинком культури. Під час дійства урочисто запалять вогні новорічної красуні, передає Полтавська міськрада.

Традиційно відбудуться у Полтаві і міські новорічні ранки для малечі. Заходи відбуватимуться 25, 26, 27, 28 грудня та 4 січня. У Палаці дозвілля «Листопад» на дітей чекатиме свято «Новорічні пригоди», у Будинку культури – космо-шоу «Міжгалактичний Новий рік» та ледащо-паті «Новорічне КороЛІНЬство», у Полтавському палаці дитячої та юнацької творчості – «Таємниця новорічних ліхтариків».

31 грудня о 23:00 розпочнеться Свято Новорічної ночі на Театральній площі. Біля головної ялинки полтавців привітають дорослі колективи міста, улюблені виконавці. У програмі передбачені ігри, конкурси та розваги.

6 січня на Театральній площі на містян чекає театралізоване дійство «Різдвяне свято».

А завершиться цикл Новорічних заходів 13 січня під час відзначення свята Маланки також на головній площі міста. У програмі заходу – закриття ялинки, розважально ігрова програма та частування варениками.

Стрічка новин