У Полтаві патрульні оштрафували 235 автобусів і маршруток за порушення на дорозі

У Полтаві патрульні оштрафували 235 автобусів і маршруток за порушення на дорозі

Станом на 8 грудня правоохоронці перевірили 490 автобусів, які використовуються для надання послуг з перевезення пасажирів, в тому числі 17 транспортних засобів, що використовуються для перевезення організованих груп дітей.

За вчинення адміністративних правопорушень до відповідальності вже притягнули 235 водіїв.

«90 з них перевозили понад встановлену кількість пасажирів, 46 – технічно несправних ТЗ, 13 ‒ не пройшли обов’язковий технічний контроль, 25 – відхилися від маршруту, 26 – порушили вимоги дорожніх знаків і розмітки, 2 – порушили правила зупинки під час здійснення посадки (висадки) пасажирів і стоянки в місцях масових відправлень пасажирів, 3 – керували автобусами без необхідних документів,» - передає патрульна поліція Полтави.

Патрульна поліція Полтави. www.facebook.com/poltavapolice Патрульна поліція Полтави. www.facebook.com/poltavapolice

Також зафіксували порушення проїзду перехресть, проїзду на заборонний сигнал світлофора та зберігання автобусів поза встановленими місцями їх стоянки.

Працівниками відділу БДР УПП у Полтаві надіслали інформації та приписи посадовим особам, Управлінню Укртрансбезпеки, органам виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо усунення вищезазначених недоліків.

Стрічка новин