Злиток золота – від банку: 67-річна полтавка виграла новорічний приз

Злиток золота – від банку: 67-річна полтавка виграла новорічний приз

Один з банків України провів проміжні підсумки акції по депозитах для клієнтів-фізичних осіб, які розмістили депозит в період з 6 листопада по 22 грудня.

Серед клієнтів  «Мегабанку» 7 грудня розіграли 5-грамовий злиток золота і методом випадкового голосування визначили першого переможця.

У результаті проміжного проведення підсумків акції клієнт банку, мешканка міста Полтави, 1950 року народження, стала щасливим володарем золотого злитка. Наступного тижня співробітники відділення банку в Полтаві вручать приз переможцю, передають на офіційному сайті.  

В акції беруть участь вклади «Строковий з правом поповнення» та «Строковий без права поповнення» з періодом розміщення від 3 до 12 місяців в національній або іноземній валютах. Сума депозиту, необхідна для участі в акції, - від 5 000 гривень, або від 500 доларів, або від 500 євро.

Серед учасників акції також розіграють головний приз - незабутню туристичну поїздку на двох до Праги (Чехія) на період з 27 грудня по 1 січня. Вигравши її, клієнти зможуть зупиниться в готелі Ariston & Ariston Patio Hotel і зустріти Новий Рік в одній з найкрасивіших столиць Європи. Крім подорожі до Чехії серед клієнтів банку будуть також розіграні інші цінні призи. 

Стрічка новин