В’язниця, конфіскація майна, позбавлення звання: заступника митного посту «Кременчук» засудили за хабар

В’язниця, конфіскація майна, позбавлення звання: заступника митного посту «Кременчук» засудили за хабар

Крюківський районний суд Кременчука оголосив обвинувальний вирок у кримінальному провадженні щодо колишнього заступника начальника митного поста «Кременчук» Полтавської митниці Державної фіскальної служби. 

Про це розповів начальник відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях прокуратури Полтавської області Віталій Бойко.

За словами прокурора, під час судових слухань сторона обвинувачення довела, що вищезгаданий громадянин у листопаді 2016 року одержав від підприємця 150 євро неправомірної вигоди за надання дозволу на переробку (поміщення) товарів на митній території України, не проведення перевірки та подальше сприяння у реекспорті продуктів переробки.

Вирок суду 1-ї інстанції колишнього митника засудив за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди) до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах та органах державної влади, на державних підприємствах з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій строком на 3 роки,  з конфіскацією всього майна, передає прокуратура Полтавської області.

Також посадовця позбавили спеціального звання – радник податкової та митної справи 2 рангу.      

Стрічка новин