У Кобеляцькому районі на перехресті доріг почали зводити другий поверх

Перші три балки майбутньої дворівневої розв'язки уже вмонтували. Її запланували звести на перетині двох доріг – Дніпро-Олександрія та Полтава-Решетилівка. Адже ці автошляхи, запевняють фахівці дорожньої служби, – одні з найбільш завантажених на території області.

Це перехрестя автодороги М-22 Полтава-Олександрія та Н-31 Дніпро-Решетилівка – місце, де має з'явитись сучасна дворівнева розв'язка. 

Анатолій Мягкохліб, заступник начальника Служби автомобільних доріг у Полт.обл.

- Для Полтавської області автомобільна дорога Дніпропетровськ-Решетилівка за інтенсивністю вантажопотоком – друга після автомобільних доріг Київ-Харків-Довжанський. Також це перехрещення з автомобільною дорогою Полтава-Олександрія, що теж є значною магістраллю для Полтавською області.

Зараз тут продовжується будівництво і розпочався черговий етап: після того, як минулого тижня підрядники встановили 4 ригелі, взялися за монтаж прогонових балок. Три вже на своїх місцях. Виготовляє їх вітчизняне підприємство – київський завод, говорять в Службі автомобільних доріг. Вага кожної балки – близько 30 тонн, довжина – 33 метри. Всього на об’єкті таких має бути змонтовано 36. 

Роботи на розв’язці виконує компанія, яка вже працювала на автодорогах Полтавської області.

Анатолій Мягкохліб, заступник начальника Служби автомобільних доріг у Полт.обл.

- Досвідчена організація, яка відзначилась будівництвом транспортних розв'язок, мостів і так далі на автодорозі М-03 Харків-Довжанський. Не перший рік працює в нашій області. 

Стрічка новин