Дві полтавські газети «пішли» з ринку через дорогий друк і тарифи від «Укрпошти»

Дві полтавські газети «пішли» з ринку через дорогий друк і тарифи від «Укрпошти»

Дві полтавські обласні газети – «Коло» і «Події та коментарі» припинили друкуватися і з наступного року повністю перейдуть в електронний формат. 

Серед причин закриття друкованих видань - дорогий друк та здорожчання тарифів від «Укрпошти», передає Інститут масової інформації.

«Бо газета – це дорого. Пройшли часи, коли папір коштував копійки. Нині у ціні газети вартість друку складає 50-60 %. Плюс – витрати на виготовлення газети, доставку, рекламу, відсоток реалізаторам, процент пошті тощо. Вижити можуть лише видання, які фінансують з чужої кишені,» - так пояснила рішення головна редакторка обласної полтавської газети «Коло» Тетяна Цирульник у соцмережі.

www.facebook.com www.facebook.com

Повідомлення про закриття газети «Події та коментарі» з’явилося 5 грудня на сторінці видання у соцмережі.

«Світло вимкнеться, батарейка сяде, а газета з рук не зникне.Ми завжди були розчулені, коли бачили свої статті і фото, дбайливо збережені читачами вдома, якщо щось сподобалось або надруковано про близьку людину. Але ми не в силах більше витримувати тарифи «Укрпошти»  і забезпечувати доступну ціну для читачів навіть нейнезаможніших категорій. Ми завжди мінімізували присутність реклами, щоб більше було публікацій про головне і цікаве,» - поділилася головна редакторка газети «Події та коментарі» Ольга Цвігуненко.

www.facebook.com www.facebook.com

За словами представниці ІМІ, видання «Коло» виходило друком протягом 13 років, «Події та коментарі» – 5 років.

Стрічка новин