16 нагород – за одну поїздку

З таким результатом із Запоріжжя повернувся один з полтавських дитячих колективів. Під час конкурсу юних ігротехніків України майже усі нагороди зібрали вихованці Арт-студії «Браво».

Напружений графік, сценарії та постійні репетиції, ось що таке – бути ігротехніком. Арт-студія «Браво» повернулася зі Всеукраїнського фестивалю «Адреса дитинства – гра» не з порожніми руками. Цього разу колектив у складі 20-ти учасників привіз із Запоріжжя 16 нагород.

Денис Швець, вихованець Арт-студії «Браво»

- Нещодавно ми приймали участь у сьомому Всеукраїнському конкурсі «Адреса дитинства – гра». Ми представили команду «Полтавські мантри». Усім суддям та дітям вона дуже сподобалася, тому ми здобули перемогу у номінації «Зірки фестивалю».

Гран-прі як у командних, так і в індивідуальних конкурсах.

Валерія Мандрика, вихованка Арт-студії «Браво»

- Ось моя команда дівчаток «Сорочинський ярмарок». У нас була дуже почесна місія – відкрити фестиваль. На нашій ігровій програмі ми ознайомлювали дітей з українськими народними традиціями. У нас було дуже багато цікавих ігор.

Колектив регулярно бере участь у конкурсах. Діти говорять: саме на таких фестивалях у них з'являється можливість обмінятися досвідом зі своїми «колегами» з інших міст.

Валерія Міронько, вихованка Арт-студії «Браво»

- Фестиваль проходив 4 дні, два з яких – конкурсні. У перший день ми знайомилися, ну а в останній день ми всі роз'їжджалися. В нас було 20 команд з різних областей України, це був і Київ, і Харків, і Старобільськ. Дуже багато було різних міст, дуже різні люди, але всі позитивні.

Для того, щоб досягти таких результатів, вихованці студії постійно репетирують, проводять ігрові програми для дітей міста та вчаться мистецтву імпровізації. 

Вікторія Лісовська, вихованка Арт-студії «Браво»

- Нещодавно ми побували на конкурсі ігрових програм «Адреса дитинства – гра», де представляли свою команду з програмою «Ми молоді». У своїй програмі ми пропагували, як будувати сучасній молоді успіх, не лише за допомогою інтернету та соцмереж, а й також, гуляючи на вулиці, дружити з багатьма людьми...

На хвилю позитиву дітей налаштовує керівник – Світлана Зубенко. Вона ж, кажуть діти, вчить їх займати рішучу та активну життєву позицію.

Анастасія Куницька, вихованка Арт-студії «Браво»

- Ми дуже активні та рішучі. Я думаю, що це справедливо, що наш колектив здобув цю перемогу.

Стрічка новин