Представники місцевого самоврядування відзначили своє професійне свято

Вже традиційно їх привітала влада міста, а ще – підготувала святковий концерт та подарунки. Кращих працівників відзначили в урочистій атмосфері в залі палацу дозвілля «Листопад».

Професійне свято тих, хто працює в міських, сільських, селищних, районних та обласних радах. Свято тих, хто представляє інтереси своїх обранців та вирішує їх проблеми на вищому рівні. В Україні святкують День місцевого самоврядування.

Володимир Пишкін, заступник голови Подільської районної у м.Полтаві ради

- Я хотів би, щоб до наших самоврядуванців було більше поваги. Тому що іноді просто через канали чуєш неправдиву інформацію, хоча всі ми знаємо, яка вона є насправді, але жителі міста не все знають. І хотілося б більше поваги до людей, які займають ці позиції, тому що ми такі самі, з простого народу вийшли, й несемо цей тягар відповідальності за усіх.

У залі палацу дозвілля «Листопад» на святкування зібралося близько семиста працівників органів місцевого самоврядування.

Лідія Соловйова, працівник Служби у справах дітей Подільського району

- Вже багато років я працюю в органах місцевого самоврядування. І хочеться від щирого серця, від душі привітати своїх колег із цим прекрасним святом і побажати, як би це банально не звучало, але міцного здоров'я.

З нагоди свята кожен з працівників отримав грошову премію у розмірі тисячі гривень. До привітань приєднався і Полтавський міський голова Олександр Мамай.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- На сьогоднішній день я б не був тим міським головою, яким я зараз є, без органів місцевого самоврядування, без виконавчого комітету, без управлінь, без районних у місті Полтава рад. Тому, користуючись нагодою, я хочу сьогодні висловити всім без виключення подяку, хто стає на сторожі нашого міста, хто сьогодні забезпечує життєдіяльність міста.

За сумлінну працю та особистий внесок кращих у професії нагородили подяками та нагрудними знаками. Вже традиційно на святі розіграли 24 путівки на двох до міста Лева. Вітав гостей свята і гурт «Діти Фрістайлу».

Сергій Синягівський, голова Київської районної у м.Полтаві ради

- Я переконаний у тому, що сьогодні ціла армія працівників органів місцевого самоврядування чесно, сумлінно, з наснагою виконують свої обов'язки для територіальної громади нашого міста. Тому честь і хвала цим працівникам, які дійсно кожен день мають справу з вирішенням нагальних питань сьогодення нашої громади.

А головною кульмінацією вечора стало вручення сертифікатів на квартири. Цього разу омріяне житло отримали начальник фінансового управління Подільської райради Світлана Шкляр та спеціаліст сектору прийому заяв Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської райради Юлія Пилипенко.

Стрічка новин