Активність полтавців зросла майже удвічі

Мова йде про голосування за проекти «Бюджету участі». Цьогоріч містяни віддали більше 12 тисяч своїх голосів, із них майже 6 тисяч – шляхом онлайн-голосування, решту – за допомогою паперових бюлетнів у спеціальних пунктах для голосування. Минулого року ця цифра була вдвічі меншою. Робоча група вже має результати конкурсу: перемогу отримали 2 великих та 10 малих проектів. На їх реалізацію у рамках міського «Бюджету участі» виділили 5 млн грн.

3 грудня закінчилося голосування за проекти «Бюджету участі». Тепер робоча група готова підбити підсумки та оприлюднити результати. Голосування тривало 2 тижні. Цьогоріч перемогу отримали 2 великі і 10 малих проектів. Великі – фінансуванням до 1 млн. гривень, а малі – до 300 тис. гривень. 

Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради

- Було подано 82 проекти відповідно до тієї суми, яка закладена в програмі. Я сподіваюся, депутати її підтвердять на сесії, бюджетній, яка буде на наступний рік – 5 млн. І у співвідношенні 40 на 60 – це 40% на великі проекти, а 60% – на малі проекти.

Оксана Деркач говорить: багато людей віддавали голос лише за один із проектів. Спрямування останніх – різне, але найпопулярніші – спортивні та дитячі зони.

Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради

- Голосування проходило по-різному: я об'їжджала бібліотеки, цікавилася, як голосують люди, то по-різному було. Було, що голосували за один великий та за один малий. Право у кожного було проголосувати за один або за 2, але за один великий і один малий.

Найбільшу підтримку отримали два великі проекти – технічне оснащення центрів первинної медицини й «Вулична арена», та десять маленьких.

Віта Блоха – автор малого проекту «Від малюка до чемпіона». За результатами голосування він посів 4 місце.

Віта Блоха, автор проекту «Дитячо-спортивний майданчик «Від малюка до чемпіона»

- Ми ставили ставку на те, що наш проект буде розрахований на дітей маленького віку, малюків. І потім вони ростуть, ростуть і стають чемпіонами. Це встановлення дитячого майданчика, і далі – спортивних вуличних тренажерів. Ми хочемо стати чемпіонами.

Жінка говорить: у дворі за адресою вулиця Героїв АТО, 63 немає дитячого майданчика. Саме тому виникла ідея створити цей проект. 

У 2017-му на проекти виділили 5 млн. гривень. Їх реалізація запланова на 2018.

Стрічка новин