6 титулів за 330 днів

Полтавські школярі зустрілися з Чемпіоном Європи та Світу з боксу-2017 Олександром Хижняком. Кубки, медалі та пояс чемпіона – усе це приніс з собою, щоб розповісти про свій спортивний шлях. А у якості подарунка школярам – плакати з автографом спортсмена.

У вихованців першої спеціалізованої школи-інтернату – свято. До них завітав Чемпіон Європи та Світу з боксу-2017 Олександр Хижняк, щоб поділитися історією успіху з підростаючим поколінням. 

За всю історію боксу Олександр став п'ятим українським чемпіоном світу серед аматорів. Боксер встановив національний рекорд за кількістю титулів, завойованих за 330 днів. Із собою приніс усі свої нагороди, завойовані на чемпіонатах: пояс чемпіона, медалі та кубки.   

Людмила Калаптуровська, директор обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх»

- Цей захід спрямований на популяризацію спорту, а також, щоб діти на прикладі Олександра побачили, що якщо дитина хоче чогось досягти, то вона досягне. Своїм прикладом Олександр доказує цю істину.

Олександр Хижняк говорить: такі зустрічі з школярами та спортсменами-початківцями він по-справжньому любить.

Олександр Хижняк, Чемпіон Європи та Світу з боксу-2017

- Дуже люблю такі зустрічі, дуже багато спілкуюся з підростаючим поколінням, з підлітками. Саме цей період, на мою думку, найважливіший і найбільш знаковий у формуванні справжнього майбутнього – вашого майбутнього, людей, які вірять і бачать вас, справжніх майбутніх чемпіонів.

Найважливіша перемога – «золото» Чемпіонату світу з боксу в Гамбурзі. Спортсмен провів бій у ваговій категорії до 75 кг та переміг у фіналі з рахунком 5:0. За словами Олександра Хижняка, наступний Чемпіонат світу з боксу  відбудеться у 2019 році.

Олександр Хижняк, Чемпіон Європи та Світу з боксу-2017

- Можливо, нам вдасться привезти і звідти такий кубок. Дійсно, це знакова подія відбулася для всієї України.

Хлопець говорить, що мріє про «золото» на Олімпійських іграх і буде йти до цієї мети. У планах спортсмена – відвідати ще інтернати міст Кременчука, Гадяча та Шишак.

Стрічка новин