У Кременчуці та Глобиному «прикрили» 42 гральні автомати

У Кременчуці та Глобиному «прикрили» 42 гральні автомати

42 одиниці грального обладнання та кошти, отримані від незаконної діяльності виявили та вилучили працівники поліції у Кременчуці та Глобиному.

Під час проведення оперативно-слідчих заходів у Кременчуці з двох приміщень підпільних гральних залів працівники Управління захисту економіки в Полтавській області виявили 37 одиниць грального обладнання та грошові кошти.

За допомогою вказаної техніки населенню надавалися послуги грального бізнесу, передає поліція Полтавщини.

Санкціонований обшук у подібному залі провели і працівники Глобинськоговідділу поліції. У приміщенні виявили 7 одиниць комп’ютерної техніки, за допомогою якої надавалися послуги у сфері грального бізнесу. Усю виявлену техніку та обладнання вилучено, призначено ряд технічних експертиз.

За обома фактами відкрили кримінальні провадження за частиною 1 статті 203-2 Кримінального кодексу України (Зайняття гральним бізнесом ).

У рамках досудового розслідування працівниками поліції встановлюються всі обставини надання заборонених послуг.

До слова, санкція вказаної статті передбачає для організаторів подібного бізнесу покарання у вигляді штрафу від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.

Стрічка новин