До 26 річниці ЗСУ в Міському будинку культури зібралися всі, хто має відношення до військової служби

Вітання – традиційне – святковий концерт з врученням нагород – грамот та нагрудних знаків. А для підвищення бойового духу – патріотичні пісні українською мовою.

6 грудня традиційно свято у тих, для кого військовий обов'язок – сенс життя, а служба – перш за все. Цього дня військовослужбовці продовжуть отримувати вітання у Міському будинку культури.

Віталій Нікіпелов, заступник Полтавського міського голови

- Ми вдячні нашим захисникам за мирне небо в Полтаві і на більшій частині України, і це завдяки їх службі на Сході України. Військова служба на сьогоднішній день – це звитяга, і ми шануємо наших військових, і зокрема сьогодні будемо вручати відзнаки територіальної громади.

Майор запасу Віктор Лебедєв розповідає: пройшов зону АТО і був на всіх «гарячих» точках. А зараз – демобілізований.

Віктор Лебедєв, майор запасу, офіцер

- Для мене це свято, розумієте. В першу чергу, це ті люди, з якими я служив: частина людей знаходиться в цьому залі як демобілізовані, але більша частина – ті, які продовжують служити.

Військовий комісар Олександр Турченко говорить: зараз служить й багато дівчат, і це – надзвичайно приємно.

Олександр Турченко, військовий комісар Полтавського об'єднаного міського військового комісаріату

- Зараз буває, дівчата краще стріляють, краще бігають, краще фізично розвинені за чоловіків. Тому зараз тільки вітання, тільки побажання, і велика подяка нашим дівчатам, які добровільно приходять служити за контрактом.

Ксенія Кучер – курсант першого курсу. Дівчина вважає своїм обов'язком служити. Цей шлях порадив їй обрати старший брат, про що вона, говорить, зовсім не шкодує. 

Ксенія Кучер, курсант 

- Порадив мені, тому що він мені сказав, що це дуже добра професія, дуже хороша – захищати свою Батьківщину у майбутньому у зв'язку з тим становищем, що зараз на Україні.

Військовослужбовці сьогодні отримували нагороди: грамоти та нагрудні знаки. Не обійшовся вечір і без пісні. Всі композиції на сцені – на патріотичну тематику: про службу Вітчизні та виконання військового обов'язку.

Стрічка новин