Вперше у своєму місті полтавці мали можливість побачити рок-оперу «Моцарт»

У двох діях артисти розповіли про кохання та ненависть, чарівність та вічність. Історію відомого композитора французькою у виконанні рок-бендів, солістів та хору бачила і наша знімальна група.

Stand up

Класична музика та рок. Щось неймовірне кружляє у повітрі. Вже за декілька хвилин на сцені з'являться головні герої сьогоднішньої рок-опери. А саме, 6 солістів, симфонічний оркестр, хор та рок-бенди. Саме це чекає на глядачі в цей вечір.

До Полтави рок-оперу «Моцарт» привезли вперше. Тут вона – в рамках всеукраїнського туру. Частина співаків прибула з Франції, проте основний склад – українці, учасники одного з талант-шоу. Рок-опера, говорять, – це можливість дізнатися більше про відомого композитора Вольфганга Моцарта та насолодитися майстерним виконанням опери в інструментальному супроводі.

Поль Манандіз, співак із Франції

- Це «Моцарт» – опера та рок концерт. У мене та моїх друзів у Франції є такий мюзикл «Mozart L’Opera Rock». Там грає 50 музикантів, 20 чоловік хору. Ще разом зі мною виконавець ролі Моцарта, Сальєрі, я – Леопольд, батько Моцарта та моя донька Іра.

За словами Поля, на підготовку опери витратили більше чотирьох місяців, та репетиції проходили швидко й легко. В опері глядач дізнається історію дитинства, творчості, кохання та конфліктів композитора. 

Поль Манандіз, співак із Франції

- «Mozart L’Opera Rock» вже була в дуже-дуже великій кількості країн. В Україні ми грали у Дніпрі, у Харкові, Запоріжжі, сьогодні – у Полтаві. Коли завершиться тур в Україні, а це буде тоді, коли у лютому ми зіграємо у Миколаєві, Одесі та двічі Києві, у Палаці Спорту, я закінчу свій час в Україні.

Рок-опера у Полтаві зібрала повну залу глядачів. Сюди прийшли поціновувачі мистецтва, бо, кажуть, таку подію пропустити не могли.

Катерина Федорчук, прийшла на концерт

- Мені захотілося відчути, вдихнути в себе французький дух опери, відчути, як це, коли в Полтаву приїжджає всесвітньо відома група. Я розумію, що це – великий вклад у сучасне мистецтво, і тому хочу до нього долучитися.

Стрічка новин