У Полтаві парафія Пресвятої Трійці УГКЦ привезла подарунків на 15 тисяч і десятину доходів у дитячий притулок

У Полтаві парафія Пресвятої Трійці УГКЦ привезла подарунків на 15 тисяч і десятину доходів у дитячий притулок

Греко-католицька родина відкладала десятину з доходів і назбирала 15 тис. грн на подарунки дітям у полтавському притулку.

У міжнародний день волонтера у Полтавському обласному притулку для дітей «Любисток» пройшла передсвяткова волонтерська акція «Бог є Любов». Присвятили її Дню Святого Миколая.

Організатори заходу – родина полтавських греко-католиків. Настоятель Свято-Троїцького храму УГКЦ у Полтаві, отець Юрій Кролевський розповідає, що волонтерський рух, соціальне служіння для ближнього має бути одним з ключових моментів християнського життя.

На придбання подарунків, серед яких іграшки, одяг, предмети канцелярії та солодощі витратили понад 15 000 грн. Ці гроші молода родина збирала протягом певного часу як десятину доходів, передає прес-служба парафії Пресвятої Трійці УГКЦ.

«Ми від початку планували зробити якусь добру справу, віддати кошти на благодійність. Тому, порадившись, вирішили принести радість діткам, які виховуються у притулку, — розповідають жертводавці акції,» - розповіли організатори.

До слова, Полтавський обласний притулок «Любисток» — заклад опіки, у якому діти перебувають тимчасово. Найменших діток забирають з родин, доки не з’ясується як їхня доля буде відбуватися у майбутньому. Скажімо, якщо з батьками можна попрацювати, вони стають на дорогу виправлення щодо сумлінного виконання батьківських обов’язків, то дитина може повернутися додому. Якщо цього не відбувається — тоді їх позбавляють батьківських прав, а для дитини шукають усиновлювача, прийомну родину, а у крайньому випадку, — інтернат. Найдовший термін перебування малечі в «Любистку» — 90 діб.

Стрічка новин