У Полтаві з'явилася інформаційна платформа «Україна – NATO»

На її презентації говорили про шляхи розвитку та співпраці, продемонстрували зразки одягу військових, щоденні раціони та допоміжні засоби, які передбачені стандартами НАТО. Дана платформа, запевняють організатори, буде діяти на базі Полтавського музею авіації і космонавтики.

Інформаційна платформа «Україна – NATO» має на меті проінформувати українців про блок НАТО. А саме, розповісти про причини його створення, завдання, структуру, а головне – шлях розвитку та співпрацю з Україною. 

Володимир Лазарєв, підполковник ЗСУ 

- Захід, який надасть можливість кожному пересічному громадянину зрозуміти сутність, потребу країни в НАТО. Ознайомитись з історією цього об'єднання. Скажімо так, бути в курсі подій, та що взагалі собою являє НАТО, і навіщо воно потрібне в нашому світі.

Організатори наголошують: цей захід – не агітація, а просто надання об'єктивної інформації для населення.

Андрій Пушкарєв, завідуючий Полтавським музеєм авіації і космонавтики

- Це – не агітація, це – інформація. Ми вважаємо, що кожен свідомий громадянин нашої незалежної країни взмозі зробити правильний вибір. Ми надаємо тільки обґрунтовану, якісну інформацію.

Володимир Лазарєв, підполковник ЗСУ 

- НАТО – це не якась панацея від вирішення проблем, а просто структура, на яку Україна повинна рівнятися. Це абсолютно не означає, що Україна повинна беззаперечно все те, що є в НАТО, але все саме корисне, як-то кажуть: у розбудові, економічному – у всіх сферах життя – це ми повинні знати.

Підполковник ЗСУ Володимир Лазарєв ознайомив зі зразками форм одягу для військових та розповів про його переваги та недоліки.

Продемонстрували й індивідуальну аптечку, щоденні раціони та допоміжні засоби, передбачені стандартами НАТО, які в тому числі почали впроваджувати в українській армії.  

На презентацію інформаційної платформи завітали й курсанти військового коледжу.

Андріян Філінський, курсант 2 курсу ВКСС ВІТІ 

- Я вважаю, що це дуже добре. Студенти першого курсу, які поступили до нас, повинні розвиватися. Вони повинні ходити постійно на такі заходи.

Інформаційна платформа «Україна-NATO» буде діяти на базі Полтавського музею авіації і космонавтики. Саме тут всі бажаючі зможуть отримати консультацію та відповіді на свої питання.

Стрічка новин