У Полтаві стартував благодійний проект «Ялинка янголів»

Упродовж цього місяця кожна людина може стати «янголом» для дитини, виконавши її заповітну мрію. Акція традиційна і проводитья вже 14 років поспіль. Її учасники – діти, які потребують допомоги та підтримки, а ще – хочуть вірити в казку та диво перед Новорічними святами.

У торговельно-розважальному центрі «Київ» уже з'явилася ялинка, але не проста: замість звичних іграшок та гірлянд на ній – паперові ангелочки із побажаннями дітей.

Організатори вже традиційного благодійного проекту «Ялинка янголів» – благодійна організація «Вихід Є», міське управління у справах сім'ї, молоді та спорту та волонтерський загін «Єдність».

Анатолій Павленко, начальник відділу реалізації молодіжної політики Полтавського МВК

- Чотирнадцять років поспіль ми його реалізуємо в нашому місті для наших дітей. Для тих дітей, які в новорічні, в різдвяні свята, на жаль, навряд чи будуть очікувати на якийсь подаруночок до Нового Року. І завдяки небайдужим гостям міста вони все ж таки до Нового року, до різдвяних свят отримають той бажаний новорічний подарунок.

У Полтаві цей благодійний проект триває ще з 2004 року, а ініційований американським волонтером Корпусу Миру, який чотирнадцять років тому працював у Полтаві.

Учасники акції – діти, позбавлені батьківського піклування, діти з обмеженими можливостями, а також ті, чиї батьки загинули при виконанні службових обов'язків.

Наталія Шамота, координатор проекту «Ялинка янголів»

- Хлопці просять машинки на пульті управління, дівчатка просять ляльок: ляльок-барбі, якщо це якісь популярні іграшки, то діти про це знають.

Більшість дітей хоче іграшки. В основному це конструктори, приставки, роботи, машинки та ляльки. Але для декого важливіші інші цінності – звичайне яблуко і родинне тепло. 

Юлія Заяць, голова волонтерського загону академії «Єдність» 

- Ми розуміємо те, що дітям це важливо, адже ми даємо шанс більшості дітей повірити в чудо, повірити в казку, і це просто прекрасно.

Правила акції досить прості: варто обрати янгола з ялинки, виконати побажання дитини і передати подарунок волонтерам.  

Юлія Заяць, голова волонтерського загону академії «Єдність» 

- Кожна людина може стати цим «ангелом» для окремої дитини. Адже ці діти чимсь і так обмежені. І це такий шанс, щоб вони відчули те, що вони комусь потрібні, що вони є важливі, і що ми про них пам'ятаємо. Свято має бути у кожного.

А це – перші «янголи», які виявили бажання здійснити дитячу мрію. Подружжя обрало янгола-листа та зареєстрували його у волонтерів. 

У перший день роботи проекту з ялинки зняли 54 янгола з побажаннями дітей. Із них 22 подарунка вже передали волонтерам. 

Волонтери чергуватимуть біля ялинки щовихідні у ТРЦ «Київ» та чекатимуть всіх небайдужих, які захочуть долучитися до цієї акції.

Стрічка новин