Благодійний ранок – для особливих дітей

У полтавській спеціальній школі №39 влаштували такий цього тижня. За багаторічною традицією вчителі та учні готують концерт, а гості, серед яких – вже багато добрих друзів, приходять до школярів із подарунками.

У 39 полтавській школі попри те, що заклад спеціалізований, активно включаються в освітню реформу. 

Наталія Саража, директор спеціальної ЗОШ №39

- Для дітей початкової школи обладнуєм спеціальні кабінети, де будуть присутні спеціальні зони. Це зона відпочинку, зона розвантаження, ігрова зона, навчальна. Закуповуємо відповідні меблі.

Тут навчають дітей з різними захворюваннями та з інвалідністю. Але не лише шкільним дисциплінам. На повну потужність налагоджена позакласна робота – у закладі діє 12 гуртків різного напрямку. 

Віта Рудяк, заступник директора з навчально-виховної роботи спеціальної ЗОШ №39

- Окремо діє арт-студія «Веселка», де діти займаються ліпленням з солоного тіста, різні техніки малювання, лозоплетіння, гра на музичних інструментах... Можна перелічувати багато. Але це має велике значення для всебічного розвитку, соціалізації та формування «ситуації успіху».

А головне, кажуть педагоги, діти бачать результати своєї роботи. А сьогодні демонструють і гостям. У 39 школі нині – традиційний благодійний ранок. 

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Своїм прикладом я хочу показати, що ми повинні, ми зобов'язані повністю звертати увагу кожного дня, кожного місяця, кожного року на людей з особливими потребами. Їм сьогодні так це потрібно. Можливо, хтось може матеріально, а навіть морально – це дуже велике досягнення нашого суспільства.

Приїздять гості не з порожніми руками. А завжди із подарунками. Діти натомість готують святковий концерт.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- У нас ці діти відвідують море безкоштовно щороку, відвідують аквапарк, хто може, відвідують іпотерапію. І я впевнений, що вони з великим задоволенням відвідають «Дитячу планету».

Цьогоріч на поточний ремонт закладу з міського бюджету витратили понад 37 з половиною тисяч гривень, на покращення матеріально-технічної бази – на суму майже 30 тисяч. За них придбали аудиторну дошку, портативні комп'ютери, парти та стільці. Зараз у спеціалізованій 39 школі навчається 140 учнів.

Стрічка новин