Псевдонапад: полтавець обманув поліцейських, аби привласнити декілька тисяч доларів

Псевдонапад: полтавець обманув поліцейських, аби привласнити декілька тисяч доларів

Відділення поліції № 1 Полтави відкрило кримінальне провадження за фактом завідомо неправдивого повідомлення про вчинення злочину 36-річним полтавцем.

Чоловік минулого тижня звернувся до поліції і повідомив, що у під’їзді будинку на нього напали невідомі особи та забрали значну суму грошей - декілька десятків тисяч доларів США, передає ГУ НП в Полтавській області.

За фактом звернення правоохоронці тоді внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 4 статті 187 Кримінального кодексу України – розбій, спрямований на заволодіння майном у великих розмірах.

«У ході проведення першочергових слідчих дій поліцейські прослідкували розбіжності у показах потерпілого. Пізніше працівники поліції змогли встановити, що чоловік надав неправдиву інформацію з метою привласнення іноземної валюти,» - розповів начальник відділення поліції № 1 Полтави Сергій Махно.

Зважаючи на всі обставини правоохоронці закрили кримінальне провадження про розбійний напад.

Натомість відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 383 Кримінального кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину, вчинене з корисливих мотивів). Відповідно до санкції статті, чоловікові може загрожувати покарання у виді обмеження або позбавлення волі на строк від двох до п'яти років.

Стрічка новин