Інвестори вклали гроші у будинок, непридатний для життя

Ця історія давно набула розголосу, і лише зараз споруду підключили до газопостачання. Про причини, через які люди з 2015 року чекають на квартири по вулиці Біліченка, 39, – далі у нашому сюжеті.

Новобудова у тихому районі, що швидко обростає багатоповерхівками, великі квартири з гарним плануванням за розумною ціною недалеко від зупинки транспорту – такі умови обіцяв забудовник інвесторам у будинку по вулиці Біліченка, 39. Проте обіцяного комфорту покупці квартир все ще не відчули – з 2015 року в експлуатацію будинок все ще не здали. Та тепер надія є: днями сюди під'єднали газ, питання з введенням в експлуатацію також обіцяють вирішити найближчим часом.

Андрій Пісоцький, перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації 

- Сьогодні це питання вже вирішено. Газ пішов у будинок. Але є ще декілька проблемних питань, проблемні питання саме пов'язані з тим, що тече дах на швах, і в найближчий час забудовник цю проблему вирішить. І інше питання – це ввід будинку в експлуатацію.

Під час зустрічі з мешканцями будинку свою позицію озвучив забудовник.

Сергій Фесун, представник забудовника 

- Проблеми в підключенні комунікацій будинку заключаються у тому, що будинок не здано в експлуатацію. Не зданий він з декількох причин: людина, яка виділила землю під будинок, під його будівництво, зараз відмовилась від своїх обов'язків і каже, що землю не давала під будівництво.

Ігор Процик, Щербанівський сільський голова

- Звичайно, ви чули, під пресом, чи не під пресом, але вимушений буде, і ми сподіваємося, що всі зобов'язання від забудовника він виконає. А ми будемо допомагати і контролювати. Тут іншого не дано, і те, що ми маємо, те воно і є.

Пообіцяли мешканцям й облаштувати тротуари, зробити освітлення та навіть побудувати дитячий садочок навпроти будинку. Але найнагальнішою проблемою наразі залишається введення будинку в експлуатацію.

Ігор Карімов, голова Полтавської РДА

- На сьогоднішній момент ми домовились, що в четвер буде проведена зустріч в обласній державній адміністрації на чолі з першим заступником голови адміністрації Пісоцьким Андрієм Анатолійовичем. Значить, ми запросили туди представників ДАБІ (Державна архітектурно-будівельна інспекція), представників забудовника, представників власника землі.

Полтавці, які придбали житло в новобудові, тим часом чекають на вирішення своїх проблем та мріють якнайшвидше заїхати до нових квартир.

Сергій Петренко, придбав квартиру в будинку

- В мене питання до забудовника, який відмовився підійматися та подивитися на факт протікання стін. Він подивився з зовнішньої сторони, нічого не пояснив, нічого не сказав, відмовився піднятися на другий поверх. Скажіть, будь ласка, про які умови життя, про який дитячий садок може йти мова, якщо в даний дім я зайти боюся.

Забудовник продовжує обіцяти все виправити, як тільки дозволять погодні умови.

Стрічка новин