Полтавці зібрали майже 40 тисяч гривень для родин загиблих в зоні АТО бійців

Ідея концерту належить Заслуженій артистці України Наталії Май. Саме їй вдалося зібрати на одній сцені кращих виконавців Полтави – Олену Білокінь, Тетяну Садохіну, гурти «Краяни», «Сувенір» та інші.

Благодійний концерт в пам'ять загиблих героїв – уже традиційний. На вечір завітали рідні героїв: матері, дружини, діти. Пам'ять загиблих вшанували традиційно – хвилиною мовчання під гімн «Плине кача».

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- У нас є ціла програма по допомозі не просто учасникам антитерористичної операції, а по допомозі їхнім батькам і батькам тих, хлопці яких, на привеликий жаль, загинули в зоні АТО. На сьогоднішній день їх уже 36.

Марія Боняківська – мати загиблого героя. Її син Валерій із позивним «Кабул» загинув під мінометним обстрілом. 

Марія Боняківська, мати загиблого В.Боняківського

- Такі заходи треба проводити через те, що люди зараз уже звикли, що йде війна. І якщо в 14 році це тривожило всіх, то зараз до цього звикли.

Марія Боняківська говорить: концерт – це нагадування, що є війна, і там ще досі стоять солдати. 

Марія Боняківська, мати загиблого В.Боняківського

- Якщо в 14 році я бачила: у формі йде, коли в мене син там був, на передовій. Мені здавалося, що це тільки звідти, тільки поруч з моїм сином був, і це треба буде питати, і я як-то аж летіла на це. А зараз... просто звично вже стало.

Ідея проведення концерту належить Заслуженій артистці України

Наталії Май. Жінка впевнена: родини загиблих воїнів треба підтримувати і показувати, що про них не забули.

Наталія Май, Заслужена артистка України

- Я вважаю, що нам всім потрібно підтримувати ті родини, рідні яких загинули. Та і взагалі – активніше жити, співпереживати, допомагати, хто чим може, – словом, піснею, матеріально.

Віктор Лебедєв, майор запасу

- Важливий навіть не момент збору грошей і їх кількість. Для мене найголовніше, щоб всі члени родини загиблих бійців пам'ятали, що їх не забули, їх хлопців та про них не забули.

На сцені весь вечір – полтавські виконавці: Наталія Май з доньками, Олена Білокінь, Тетяна Садохіна та гурт «Краяни». Рідні загиблих героїв отримали нагороди – відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції» та грамоти від міської ради. Під час благодійного концерту зібрали майже 40 тисяч гривень. Ці кошти передадуть родинам загиблих воїнів.

Стрічка новин