Натюрморти, пейзажі та портрети, виконані маленькими художниками, заполонили Галерею мистецтв

Тут підбили підсумки вже традиційного конкурсу образотворчого мистецтва імені Саші Путрі. Кращі, на думку журі, роботи відзначили подарунками та подяками.

У місті пройшов вже традиційний конкурс образотворчого мистецтва імені Саші Путрі, полтавської художниці, яка за своє недовге життя стала відомою не лише в Україні, а й далеко за її межами. Виставки Саші проходили в Індії, Греції, Латвії, Німеччині, Великій Британії та багатьох інших країнах. Цього дня її ім'я згадують, підтримуючи творчість маленьких талантів.

Світлана Тарашевська, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів 

- Даний конкурс був започаткований в 2007 році. Проводиться він саме для дітей з метою вшанування маленької художниці, яка прожила досить коротке життя, але зробила дуже багато як для свого міста, так і для всього світу.

Захід присвятили сороковій річниці від Дня народження Саші Путрі. 

Світлана Тарашевська, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

- Ми були переповнені емоцій. Той зал, в якому зараз буде проходити конкурс, вся підлога була застелена дитячими роботами. Їх надійшло 1030, з різних куточків не лише України, а й світу.

За умовами конкурсу, взяти участь у ньому могли діти від шести до сімнадцяти років. Маленьких художників поділили на 3 вікові категорії.

Дар'я Литвиненко, учасниця конкурсу

- Це конкурс міський. Я принесла свою роботу, це натюрморт з чайниками. Малювала його я приблизно 3 дні.

У конкурсі брали участь діти з усіх куточків України: з Києва та Кременчука, Конотопу та Коломиї, Чернігова та Хмельницького. Частину робіт на конкурс представили й гості з інших країн, серед них – і одинадцятирічна Наяк з Індії.

Наяк Сагніка, учасниця конкурсу з Індії

- Я тут живу. Я дуже люблю малювати, я люблю співати, я люблю танцювати індійські танці.

На конкурс дівчинка принесла одразу кілька робіт. Усі вони – з індійськими мотивами, на деяких зображено традиційні символи та кольори.

Наяк Сагніка, учасниця конкурсу з Індії

- Слон є (на малюнку). Індійських слонів я люблю. І ще, я одного танцюриста малювала, індійській танець барат наті. І ще, все це я малювала такими кольорами, це все індійські кольори.

За підсумками конкурсу кращі художники отримали нагороди та дипломи.

Стрічка новин