І танці, і вокал: студенти з Полтавщини вибороли перші місця на конкурсі у Словаччині

І танці, і вокал: студенти з Полтавщини вибороли перші місця на конкурсі у Словаччині

Молодь з Полтавщини отримала перемогу на ІІІ Міжнародному фестивалі дитячо-молодіжної творчості «Веселка миру».

Змагання талановитих відбувалися 20-23 листопада у місті Попрад (Словацька Республіка).

Фестиваль організовувала Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» за підтримки Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, мерії міста Попрад (Словацька Республіка).

У конкурсі показували свої здібності близько 100 молодих людей з різних регіонів України, передає Полтавська ОДА.

Під час Фестивалю відбулися такі конкурси: літературно-музично-спортивних міні-композицій «Молодь обирає здоров’я»; виступи різних вокальних, хореографічних, колективів; конкурс у номінації «Інструментальний жанр» тощо.

Павло Горінов, голова правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця», голова журі Фестивалю, вручив кожному учаснику Фестивалю дипломи за активну участь, а переможці конкурсу отримали дипломи відповідних ступенів.

Тож переможцями і призерами Фестивалю у номінації «Вокал» стали:

І місце – Таран Аліна, учениця ліцею «Політ» при  Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка, солістка театру пісні «Водограй» (керівник Ірина Баздирєва);

ІІ місце – Уварова Анастасія, учениця Скадовської ЗОШ № 2 Херсонської області, солістка вокальної студії Скадовського будинку культури імені Т. Шевченка Херсонської області (керівник Юрій Саранча);

ІІ місце – Романча Катерина, учениця Красноградського багатопрофільного ліцею Харківської області;

ІІІ місце – Товстоніжко Яніна, студентка Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.Макаренка, солістка театру пісні «Водограй» (керівник Ірина Баздирєва).

www.adm-pl.gov.ua www.adm-pl.gov.ua

У номінації «Хореографія» перемогу здобули:

І місце – народний хореографічний колектив «Арабеск» Кременчуцького педагогічного коледжу імені А. С. Макаренка (керівник Людмила Солодовник);

І місце – середня вікова група народного хореографічного колективу «Каравела» Скадовського будинку культури імені Т. Шевченка Херсонської області (керівник Наталія Уварова);

ІІ місце – Селич Владислав, Часник Юлія, солісти ансамблю спортивно-бального танцю «Сузір’я» ліцею «Політ» при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. Макаренка (керівник Олександр Куліш);

ІІІ місце – Негрей Юлія, учениця ліцею «Політ» при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка (керівник Людмила Солодовникова).

Стрічка новин