У Полтаві відзначили кращих знавців математики та української мови

Підсумки одразу двох конкурсів підбили та урочисто оголосили у загальноосвітній школі № 19. Це міський 10-й математичний конкурс «Юний ерудит» та міський етап 18 Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Це учні 3 і 4 класів. Переможці останнього, кажуть освітяни, далі змагатимуться на обласному рівні.

Це її перший диплом і перша участь у конкурсі зі шкільного предмету. Та одразу – призове друге місце серед усіх учнів молодших класів у Полтаві. Алєся вчиться у 3 класі 19 школи.  

Алєся Монінець, посіла 2 місце на міському етапі Міжнародного конкурсу ім.П.Яцика

- Я цим пишаюся, адже я перша із нашого класу, хто взяв участь у такому Міжнародному конкурсі. Я дуже люблю українську мову. Адже це наша рідна мова, яку ми повинні знати, шанувати, і яку ми шануємо зараз.

Самій дівчинці найбільше до вподоби писати диктанти. І брати участь у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика їй було не важко, а, скоріше, навпаки. Адже це не змагання, а об'єднання всіх, хто любить рідну мову, переконана Алєся. 

Алєся Монінець, посіла 2 місце на міському етапі Міжнародного конкурсу ім.П.Яцика

- Складного нічого не було, але було цікаве. Наприклад, треба було дописати казочку про дива в школі. Я думала: як це, любити рідне слово, мову? Але з кожним прочитаним казкою, віршем розумієш красу та чарівність нашої української мови.

Її клас – взагалі урожайний на кмітливих та здібних дітей, розповідає вчитель Алєсі Алла Григорівна. 

Алла Сорокіна, вчитель початкових класів ЗОШ №19

- Я щаслива, тому що зараз в 11 класі навчається Пасічник Іринка, яка теж була призером мовного конкурсу. У 7 класі – Монахова Ольга, яка виборола 1 місце не тільки в місті, а й області Полтавській. І ось це вже третє покоління.

Готувати переможців не важко, зізнається вчитель з 37 річним стажем роботи у школі. Просто потрібно робити це систематично. Педагоги вважають, що саме такі конкурси стають стартом для творчого розвитку.

Алла Сорокіна, вчитель початкових класів ЗОШ №19

- І треба не тільки одну дитину готувати, а готувати всіх. Тому що «зірочок» багато, а вибрати потім найкращих – це наше завдання, вчителя початкових класів. Бо саме у стінах початкової школи народжуються таланти і здібності, які потім розкриються ще більше, переростуть у славетні особистості, які прославлять не тільки наше місто й область, а й нашу державу Україну.

Міське свято нагородження учнів, які посіли призові місця на 10 математичному конкурсі «Юний ерудит» та міському етапі 18 Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика відбувається в 19 школі. Тут нагороджують і дітей-переможців, а це учні 3-4 класів, і їх вчителів. А школярі, які посіли перші місця, отримали ще й сертифікати на грошові винагороди.

Стрічка новин