Полтавські депутати зустрілися з мешканцями Авіамістечка

Команда Андрія Матковського продовжує звітуватися перед виборцями, які довірили їм представляти свої інтереси у стінах міської ради. Про дитячі майданчики, заміну освітлення, ремонт дахів, під'їздів та підвалів, а ще – плани на наступний рік далі – в сюжеті наших журналістів.

Цього разу перед виборцями в Авіамістечку про зроблене за рік звітувала депутат Полтавської міської ради Майя Матвєєва. У приміщенні школи «Юний Європеєць» вона разом з Андрієм Матковським не лише розповіли про те, що вдалося їх команді, а й дізналися, чого прагнуть жителі цього мікрорайону.

Марина Голькова, живе в Авіамістечку

- Ви знаєте, я приходжу сюди кожен раз, на кожне таке зібрання тільки для того, щоб підтримати Авіамістечко вцілому, та Майю Кадирівну з Андрієм Всеволодовичем – за те, що тут все ж щось робиться. Мені, наприклад, не все-одно. В будинку нашої мами зроблено під'їзд. Це дуже красиво, якщо порівняти ту «конуру», що була, і те, що зараз зробили.

В Авіамістечку проживає багато дітей, тож для них цього року зробили новий майданчик, а також відремонтували старий – у парковій зоні.

Людмила Прокоп'єва, живе в Авіамістечку

- Все, що ми просили, писали, ну, не все, звісно, але велика частина прохань вже виконана. І дах, і підвал, і відмостка, і дороги. Це під'їзні дороги, дворові, це не магістраль наша.

Попіклувалися не лише про дітей, відремонтовано дахи 10-ти будинків, у трьох зроблено ремонт в під'їздах та замінено вікна й двері, у семи будинках району відремонтували інженерні мережі та труби у підвалах. Не забули обранці й про світло, його замінили по вулицях Юрченка, Рожевій, Авіанахімівській та Комарницького.

Майя Матвєєва, депутат Полтавської міської ради

- І ось сьогодні ми зібралися для того, щоб провести звіт. Дуже багато, звісно, було заплановано, але й дуже багато було зроблено. Тому я хочу сказати, що ціль, яку ми ставили у тому році, коли саме в цьому залі до нас зверталися люди, то майже усі їх побажання було виконано.

Зустрічі з виборцями, в першу чергу, покликані виявити та вирішити нові проблеми. У процесі діалогу депутати не лише звітують про зроблене за рік, а й готують плани на наступний, зважаючи на побажання полтавців.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Я хочу сказати, що дуже багато було зроблено, дуже багато емоцій, дуже багато прийшло людей, які казали слова вдячності, а з іншого боку, які вносили пропозиції. Тому що чим більше робиться, тим більше і треба зробити. Люди вірять, що є такі депутати, є така команда, до якої можна звернутися, і яка реально може допомогти людям.

Андрій Матковський говорить: зустрічі з виборцями і надалі залишаться у пріоритеті діяльності депутатів.

Стрічка новин