У Миргороді на конкурсній основі шукають ВПО, яких вчитимуть тонкощам ведення бізнесу

У Миргороді на конкурсній основі шукають ВПО, яких вчитимуть тонкощам ведення бізнесу

Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку KfW розпочинає набір учасників на новий проект, що має на меті покращити можливості для самозабезпечення та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та мешканців регіонів, які зазнали наслідків конфлікту.

Водночас, зазначають організатори, проект зміцнить соціально-економічну стабільність і добробут приймаючих громад в Україні. Завдяки грантам на самозайнятість та мікропідприємництво, проект надасть змогу вимушеним переселенцям та членам приймаючих громад розпочати новий або розширити наявний бізнес.

Взяти участь у проекту можуть внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей, а також Криму, що проживають в усіх областях України віком від 18 до 60 років.

Тренінгове навчання проводитимуть у 4 етапи, передає Відділ економічного прогнозування та туризму Миргородської міської ради.

Для участі необхідно заповнити анкету заяви. Анкетування триватиме до 15 грудня 2017 року.

«Наголошуємо, що відбір відбувається на конкурсній основі – заповнення анкети не гарантує, що ви станете учасником тренінгу. Відібраним учасникам програми зателефонують співробітники МОМ або представники виконавчого партнера МОМ для особистого інтерв’ю. Відібраним кандидатам повідомлять місце та точну дату проведення тренінгу,» - йдеться у повідомленні.

Усі запитання можна з’ясувати у відділі економічного прогнозування та туризму Миргородської міської ради (м. Миргород, вул. Незалежності, 17, каб.19) за тел. (05355)5-20-42, направити листа на електронну адресу golubok.mir@gmail.com або звернутися на гарячу лінію МОМ за телефоном: 0-800-215-025.

Стрічка новин