Першокурсники аграрної академії змагалися в інтелектуальній грі

Питання на різноманітні теми, швидкі відповіді та справжня командна робота кипіла у залі. Більше про брейн-ринг майбутніх аграріїв – у сюжеті наших журналістів.

Для студентів Полтавської державної аграрної академії вже стало доброю традицією змагатися у знаннях на різноманітні теми. Прихід зими аграрії відзначають інтелектуальною грою брейн-ринг. 8 команд по 6 чоловік виборюють перемогу, відповідаючи на запитання.

Роман Ліпський, заступник декана з виховної роботи факультету обліку та фінансів ПДАА

- Для того, щоб вони (студенти) мали можливість весело провести час, відпочити і взагалі підготуватися до сесії – трішечки поштурмувати свій мозок. Мета даного заходу – також більше комунікацій, більше спілкування, менше інтернету, гаджетів, ноутбуків і всього-всього іншого. Бачите, у нас весела тут атмосфера, люди отримують задоволення від цього заходу.

У грі беруть участь першокурсники. Тут – економісти та агрономи, ветеринари та екологи, одним словом – гравці з усіх факультетів.

Владислав Призов, член журі брейн-рингу

- В Полтавській державній аграрній академії вже не перший рік проводиться чемпіонат з брейн-рингу серед студентів перших, других, третіх та четвертих курсів. Даний етап, зараз буде проводитися конкурс між першокурсниками з брейн-рингу. Оцінювати будемо за стандартними критеріями брейн-рингового суддівства.

Для того, щоб одержати перемогу у грі, недостатньо бути просто розумним, потрібно добре знати свою команду, швидко приймати рішення, а іноді достатньо покладатись на власну інтуїцію та логіку.

Анастасія Голос, голова Студентської ради ПДАА

- Я гадаю, що тут будуть зацікавлені не тільки гравці, а й ті глядачі, які прийдуть сьогодні подивитися за нашими розумними, кмітливими учасниками. Їх чекає, із формального, якщо вони вже переможуть, кубок та солодкий подарунок, а також, звичайно, подяки та відзнаки по факультетах.

Гра проходить у декілька етапів і починається з відбіркового. Командам ставлять 30 спільних питань, на кожне з яких слід правильно відповісти менш ніж за хвилину. За результатами першого туру до фіналу пройде 2 команди, між якими й розіграють головний приз.

Тетяна Немоленко, студентка факультету економіки та менеджменту ПДАА

- Ми прийшли на цю гру, тому що нам дуже подобаються інтелектуальні ігри. Нам дуже захотілося поспілкуватися та позмагатися з командами з інших факультетів, адже ми вважаємо, що інтелектуальний розвиток – це найголовніше для сучасної молоді.

Всі 8 команд змагаються не лише за звання найрозумніших, а й за кубок та спеціальний подарунок від академії.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію