«На пороховій бочці»: Лариса Гольник занепокоєна, що напад повториться

Полтавська суддя зараз на лікарняному. Тим часом слідча група працює над розкриттям злочину. Про подробиці нападу від головної потерпілої – наш наступний матеріал.

2 шви та набряк – такі результати нападу на сюддю Гольник. Зараз жінка перебуває на лікарняному. Говорить, почуває себе набагато краще, ніж сподівалися нападники.

Лариса Гольник, полтавська суддя

- Чоловік побачив, як вони замахнулися цими палицями у напрямку моєї голови, і одразу відбив цей удар. Саме тому мені так пощастило, що тільки один удар прийшовся по мені.

Поліціянти повідомляють: слідчі проводять всі необхідні дії, справа не стоїть на місці. Суддя Гольник підтверджує: «Правоохоронці працюють досить активно».

Роман Грішин, представник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області

- З місця злочину вилучено все речові докази. В рамках провадження правоохоронці усіма можливими версіями вживаються заходи щодо встановлення осіб, причетних до даного злочину. Також призначено ряд експертиз.

Хто ж напав?! Полтавська суддя називає три прізвища: Мамай, Ковжога та Струков. Перший – міський голова Полтави. Олександр Ковжога – адвокат очільника міста в одній зі справ. Третій – Струков – голова Октябрського райсуду. 

Ніби-то, говорить постраждала, хтось із цих трьох є замовником нападу. Та мета одна, стверджує Гольник, – припинити її судівську кар'єру. 

Лариса Гольник, полтавська суддя

- Я думаю, що є організатори та замовники. Тому другого шансу вже не буде – вони врахують всі помилки. Я розумію, наскільки важливо встановити організаторів та замовників. Ми сприяємо активно слідству.

Та поки триває слідство, родина, на яку напали, почувається у небезпеці.

Нагадаємо, 22 листопада у парку Котляревського на Ларису Гольник та її чоловіка напали двоє невідомих у масках та втекли. Даний факт внесено до ЄРДР, розпочато кримінальне провадження за частиною 4 статті 296 Кримінального кодексу України. Це хуліганство. Стаття передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Стрічка новин