Ґанок обласної бібліотеки імені Котляревського тепер безпечний

Оновлені сходи та бруківка перед будівлею радують і читачів, і перехожих. На благоустрій витратили 2 млн гривень, а сприяли виділенню цієї субвенції депутати міської ради від Соціал-демократичної партії та народний депутат Сергій Каплін.

Сходи перед обласною бібліотекою Котляревського були в аварійному стані: розбиті плити, які до того ж «гуляли» під ногами перехожих. На них легко можна було отримати травму. Та тепер такої проблеми тут немає. 

Сергій Каплін, голова Соціалістичної партії України, лідер Блоку «За простих людей!»

- Ми передбачили у бюджеті, вибили з бюджету майже 2 мільйона гривень на ремонт ґанку біля нашої бібліотеки. Хочу сказати, що для мене це принципово. Моя політична кар’єра і похід в політику, моя юність пройшла у цій бібліотеці, у сільській бібліотеці.

Голова Соціалістичної партії України Сергій Каплін певен, що книгозбірні варто підтримувати фінансово.

Сергій Каплін, голова Соціалістичної партії України, лідер Блоку «За простих людей!»

- Я пам'ятаю цей запах книги, книги – їй 20-30 років, книгу, яку я брав в руки і читав, до цього часу. І для мене це хвилюючий момент – стояти тут, і ще більш хвилюючі моменти – зробити модернізацію цієї бібліотеки.

Книгозбірні – це культурне обличчя міста, до того ж ця знаходиться на центральній вулиці Полтави.

Олександр Шамота, голова фракції Соціал-демократичної партії (СДП) в Полтавській міській раді

- Цей проект – це, перш за все, благоустрій центральної частини міста. Ми всі пам'ятаєм, яким розбитим був цей ґанок ще 1,5 роки тому. Ми звернули на це увагу, включилися в цей процес, зробили усе для того, щоб в обласному бюджеті були передбачені кошти на проектування.

Людмила Власенко, заступник директора Полтавської обласної бібліотеки ім.І.П.Котляревського

- І я хочу, в першу чергу, сказати, подякувати депутату Верховної Ради Сергію Миколайовичу Капліну за те, що провелася така велика робота, і вона добігає кінця, як ви бачите. І наша бібліотека як одна з кращих бібліотек України, думаю, заслуговує такий красивий ґанок і такий красивий підхід до неї.

За словами голови Соціалістичної партії України Сергія Капліна, ремонт ґанку обласної бібліотеки та бруківки – це лише початок. У планах – поміняти всі вікна в бібліотеці, адже їх ставили, ще коли будували саму будівлю.

Стрічка новин