«Уявляєте, коли у лікарні дітки їдять, а він не може»: 4-річний полтавець Марк Дущенко без стравоходу потребує негайної допомоги

Марк Дущенко
Марк Дущенко

4-річний Марк Дущенко з Полтави потребує негайної грошової допомоги на лікування та діагностику за кордоном – в італійській клініці.  

За словами матері хлопчика Оксани Дущенко, син народився з такою хворобою.

«В перший же день лікарі почали спостерігати, що в дитини не проходить слина. Тоді ж поставили діагноз – атрезія стравоходу, тобто його відсутність,» - розповідає мати.

Після перших днів життя дитина потрапила знову у лікарню з пневмонією. 

«Шлункові соки починали іти з трахеї в легеню. Тому з превмонією ми потрапили у лікарню. На другий день дитину прооперували – було запалення легень,» - коментує Оксана Борисівна.

Під час другої операції дитині вивели гастростому – трубочка в животі (катетор) та на шиї. Втретє прооперували Марка у травні цього року вже у київському «Охматдиті» – зробили пластику стравоходу, тобто з частинки прямої кишки зробили стравохід.

На даний момент Марк перебуває у столичній лікарні.

Фото надані Оксаною Дущенко Фото надані Оксаною Дущенко

Лист із клініки Bambino Gesù (м. Рим)

«Нас кличуть за кордон на лікування у Рим – лікарню «Bambino Gesù». Надіслали виклик на діагностику. До цього ми зв’язалися із їхнім професором через волотера. Він був шокований, коли глянув на всі виписки сина. Сказав, що дитину треба терміново госпіталізувати до них на діагностику,» - додає жінка.

Тепер на лікування Марка Дущенка родині потрібно зібрати щонайменше 12 тисяч євро (384 тисячі гривень) на діагностику. До того закордонна клініка виставила повний рахунок – лікування коштує приблизно 60 тисяч євро.

Допомогти маленькому полтавцю Марку Дущенку можете і Ви. 

Номер картки ПриватБанк: 5168 7573 0080 4426

Рахунок лікарні: реквізити банку: Unicredit Bank IBAN

IT 93 M 02008 05365 000400234314

SWIFT: UNCRITMMORS Unicredit Banka di Roma P.zza S. Onofrio, 4 - 00165 Rome, Italy

У графі «motivation» вкажіть ПІБ пацієнта.

Стрічка новин