Дипломи, квіти та премії – нагорода для переможців конкурсу

Такі подарунки отримали лауреати конкурсів «Відлуння заповітів земляків» та студентських наукових робіт. Крім цього, нагороди дісталися й кращим педагогам-наставникам за майстерну підготовку вихованців. Це – п'ять вчителів української мови та літератури і усієї Полтавської області.

Літературний конкурс «Відлуння заповітів земляків» традиційний – проводиться уже третій рік поспіль у двох номінаціях: дослідницька та творча роботи.

Цьогоріч премію імені Володимира Степанюка отримали 6 переможців з усієї Полтавської області. Вирішили відзначити й педагогів-наставників, які підготували своїх вихованців. 

А на конкурсі студентських наукових робіт цьогоріч – 14 учасників, які розділили другу та третю премії.

Учасниця конкурсу студентських наукових робіт Юлія Леснікова говорить: у такому масштабному конкурсі бере участь вперше, тому довелося ретельно готуватися.

Юлія Леснікова, учасниця конкурсу студентських наукових робіт (м.Кременчук)

- Потрібно було розробити якісь рекомендації щодо впровадження нових технологій або впровадження якихось нових ідей для самоврядування та саморегулювання суспільства. 

Учасники говорять: часу на підготовку витратили багато, адже потрібно було знайти багато інформації. 

Владислав Лесюк, учасник конкурсу студентських наукових робіт (м.Полтава)

- Звичайно, будь-яка робота вимагає певних зусиль, і для цієї роботи дуже багато використано часу для аналізу всієї інформації, всіх законів, всієї інформації, яка присвячена децентралізації створенню громад, яка відбувається зараз в Україні.

У своїх наукових роботах використовували різні шляхи та методи дослідження проблем.

Володимир Ходунай, учасник конкурсу студентських наукових робіт (м.Полтава)

- Ми з науковим керівником почали підготовку ще з минулого навчального семестру. Підготовка була досить важкою. Наше наукове дослідження мало багато методик.

Учасниця конкурсу Валентина Дрижд зізнається: багато в чому робота залежала саме від співпраці з науковим керівником.

Валентина Дрижд, учасниця конкурсу студентських наукових робіт (м.Полтава)

- І важко, і одночасно цікаво, адже якщо керівник вміє зацікавлювати, то будь-які труднощі, які виникають, дуже легко подолати.

За свої інтелектуальні дослідження всі переможці отримали нагороди: квіти, статуетки та дипломи.

Стрічка новин