«Сам Бог велів»: у Полтаві запровадять видавничий форум

«Сам Бог велів»: у Полтаві запровадять видавничий форум

У Полтавській облдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань сприяння розвитку книговидання та книгорозповсюдження в Полтавській області під головуванням заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Миколи Білоконя.

Під час засідання заступник голови обласної ради Анатолій Ханко запропонував проводити в області видавничий форум.

«У нас на Полтавщині дуже багато книг видаються за рахунок обласного бюджету й чимало талановитих краян друкують книги власним коштом. Давайте започаткуємо полтавський форум, тим паче з такими літературними традиціями, які є на Полтавщині, сам Бог велів,» – зауважив Анатолій Ханко.

www.adm-pl.gov.ua www.adm-pl.gov.ua

Учасники комісії її підтримали.

Також під час комісії говорили про видання літературно-мистецького журналу «Полтавська криниця», яке потребує фінансової допомоги. Учасники комісії теж підтримали таку пропозицію щодо видання журналу, передає Полтавська ОДА.

Начальниця відділу інформаційно-аналітичної роботи та видавничої справи Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Оксана Лісан підсумувала роботу і повідомила про затвердження плану заходів щодо створення сприятливих умов для розвитку книговидання та книгорозповсюдження в Полтавській області на 2018 рік. 

Стрічка новин