Полтавські депутати відзвітувалися перед виборцями

Обранці розповіли про зроблене за рік: ремонти покрівлі, під'їздів та підвалів. Депутати Віталій Павлій та В'ячеслав Федоряка з команди Андрія Матковського поспілкувалися з полтавцями, щоб дізнатись про те, що ще турбує людей у виборчих округах.

Рибці довгий час залишалися селищем, обділеним увагою міської влади. Та зараз це у минулому. Дороги відмінної якості було зроблено ще минулоріч, проте вони й зараз залишаються одними з кращих у Полтаві. Цього ж року обраний рибчанами депутат з команди Андрія Матковського Віталій Павлій також не забув про обіцянки, дані виборцям. Регулярно дізнаючись про проблеми в районі, найсуттєвіші вже вирішили.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Ми продовжуємо звітуватися перед полтавцями. На прикладі Рибців хочу сказати, нас тут дуже добре підтримали, за нас дуже добре голосували. Ось коли ми приходили на зустрічі, тут були сотні людей, тому що були сотні проблем, сьогодні проблем стало набагато менше.

Віталій Павлій, депутат Полтавської міської ради 

- Рік минув, він був досить плідний. У нас є перша проблема – це дороги, перш за все, відходи від фрезування, які ідуть по місту, які зриваються, ми зараз їх висипаємо по цим провулкам, і цей рік не став виключенням. Ми продовжуємо висипати вулиці й провулки, і тим самим даєм можливість на покращення. Певна річ, це проблем не вирішує, але на деякий час, доки дійде цивілізація до нас, буде можливість їх сортувати.

Основним здобутком полтавські нардепи називають заміну ліхтарів по одній з вулиць та на трьох провулках. Великі плани мають і на наступний рік, до бюджету прагнуть закласти кошти на нові зупинки, мріють про спортивний майданчик та новий маршрут громадського транспорту.

Ігор Шульга, мешканець Рибців

- Дороги в нас взагалі усі в такому стані, що тут немає ні ям, нічого такого. Ви знаєте, я кожен вечір ходжу гуляти, то у нас зараз тут тротуари, не потрібно по проїжджій частині йти. І дуже гарно, що все рівне, немає ні калюж, нічого.

Велику роботу проведено і на Половках. Тут депутат В'ячеслав Федоряка спільно з Андрієм Матковським зустрілися з жителями багатоповерхівок.

В'ячеслав Федоряка, депутат Полтавської міської ради

- Моє бажання таке, щоб не лише сьогодні Полтава була культурною столицею України, а й столицею затишку, благополучного життя, щоб наші діти залишалися у рідному місті і пишалися ним.

Тамара Вовк, мешканка відремонтованого будинку

- З минулого тижня в нас розпочався ремонт у під'їзді. Влітку нам ремонтували дах, а зараз вікна міняють. Ми дуже задоволені цим усім. Думаємо, що і ми допомагаємо, прибираємо в під'їзді, що можемо, те робимо.

Цьогоріч тут, на вулиці Лактіонова, встановили новий дитячий майданчик, у будинках по Великотирнівській, 37/1 та провулку Космічному, 5 й 6 зроблено капітальний ремонт покрівлі, а по Космічному, 6 – ще й розпочато ремонт під'їздів. Капітальний ремонт підвалу зробили у будинку по провулку Хорольському, 8.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Пріоритетом своєї роботи депутати нашої команди, приймаючи бюджет 2018 року, бачать, що максимум грошей треба виділяти на капітальний ремонт будинків і ремонти прибудинкової території. Тому обов'язково ця робота буде продовжуватися. І, до речі, ми тут знаходимося, щоб люди побачили, що поруч відкривається спортивний майданчик і дитячий майданчик. А тут дуже добре, що багато дітей, і ми пообіцяли обов'язково в цьому районі, де ми прийдемо звітуватися, обов'язково буде новий сучасний дитячий майданчик.

Народні обранці планують у майбутньому році, крім зведення дитячих та спортивних майданчиків, продовжити ремонтні роботи у будинках. Про виконане традиційно обіцяють звітуватися перед виборцями.

Стрічка новин