Цьогоріч правоохоронці вилучили понад 150 кг наркотичних засобів

Сума, у яку оцінили товар, сягає понад 600 тисяч гривень. Такі цифри оголосили сьогодні на засіданні «круглого столу» «Мій вибір – життя, вільне від наркотиків», мета якого – обговорити схеми продажу наркотичних речовин і знайти превентивні заходи, щоб протидіяти цьому явищу.

Цьогоріч за фактами незаконної діяльності у сфері обігу наркотичних речовин поліцією відкрито понад 1000 кримінальних проваджень. При цьому виявили 5 нарколабораторій та 35 наркопритонів. 

Дмитро Будько, начальник УПН ГУ НП в Полтавській обл.

- Задача нашого столу – зрозуміти, як з цим боротися, оскільки наше управління не може вирішити самостійно всі ці проблеми: з написами на стінах, поширенням наркотиків у школах і у всіх громадських місцях.

За словами начальника управління протидії наркозлочинності Дмитра Будька, в якості превентивного заходу в боротьбі з наркозалежністю в місті і області розмістять спеціальні білборди, а у школах та інших навчальних закладах роздаватимуть буклети.

На його думку, ці методи допоможуть людям зрозуміти, яку шкоду несуть наркотики. 

Юрій Анучін, начальник УПД ГУ НП в Полтавській обл.

- Нам треба попередити, а не уже мати факт того, що це було написано, зроблено і наркотики дійшли до свого замовника.

Голова правління сприяння діяльності правоохоронних органів Алла Лук'янчикова вважає, що це – важлива соціальна проблема, на вирішення якої слід задіяти більше сил. 

Алла Лук'янчикова, голова правління сприяння діяльності правоохоронних органів

- Це дійсно соціальна проблема, оскільки більше 70% злочинів, а ми працюємо ще й із засудженими людьми, з різним контингентом, проходить у процесі вживання наркотичних речовин.

Кількість наркозалежних кожен рік зростає. 

Алла Лук'янчикова, голова правління сприяння діяльності правоохоронних органів

- За рік по статистиці, і це не повна статистика, помирає 12 тисяч наркозалежних, 12 тисяч молодих людей.

Стрічка новин