Безкоштовний транспорт для незахищених верств населення

На Полтавщині вже другий рік діє соціальна програма, яка забезпечує компенсацію за проїзд пільговим категоріям громадян. Її створили, коли Верховна Рада України скасувала пільги на транспорт. Учасники бойових дій, люди з інвалідністю, особи з багатодітних сімей – вони мають можливість на грошові компенсації. Скільки пільговиків проживає на Полтавщині та як працює обласна програма, створена для них, – дивіться далі.

- Це роблять для нас, але без нас.

Ця молода жінка мешкає у невеликому селі Нижня Ланна на Полтавщині. Має інвалідність, тому пересувається на візку. Та це не заважає їй подорожувати. 

- Я часто їжджу і на змагання, і на фестивалі.

Доїхати із пункту А в пункт Б – за зниженою ціною. Так було раніше, говорить Єлизавета.

Пільговики пред'являли свої посвідчення на автовокзалах і отримували миттєву знижку на квиток. Зараз механізм інший. Купуєш сам за повну вартість квиток, потім відносиш його до соціальної служби, і чекаєш відшкодування на банківську картку.

Єлизавета Отливанна 

- Квиточок купують за повною ціною. Приїхати додому. Якщо людина з села, вона має приїхати до району. Потрібно мати із собою підтверджуючі документи. Ці квитки потрібно зберегти. Потім написати заяву. Через місяць, а то і пізніше, можна отримати свою знижку.

Соціальні компенсації за проїзд впровадила обласна влада у 2016 році. Бо Верховна Рада скасувала пільги на транспорт.

Сергій Марчишинець, заступник начальника Управління інфраструктури та туризму Полтавської ОДА

- На 2015-2016 рік таке поняття, як субвенція з держбюджету, було відмінено. У нас 1 600 000 людей проживає на території області. Приблизно 500 тисяч – це різні категорії пільговиків, які так чи інакше, згідно з чинним законодавством, мають право на отримання пільг не тільки у сфері транспорту, а й на інші.

Компенсують не повну вартість, лише частину. Розмір відшкодування залежить від категорії пільговика. Наприклад, учасникам бойвих дій покривають 75 % від вартості, людям з інвалідністю – 50.

Наталія Кобищан, начальник управління соціального захисту Київського району

- В дводенний термін Управління соціального захисту формує списки, які напрявляє до Центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат. Центр, в свою чергу, щомісяця, тричі на місяць – 5, 15 та 25 числа – формує виплатні відомості, які направляють у банківські установи.

«Такий механізм – не ідеальний», – говорять користувачі програми. Додають: потреби та можливості маломобільних груп населення не враховані. 

Єлизавета Отливанна 

- Ця програма зовсім не подобається людям з інвалідністю. Добре, якщо людина збереже ці квитки, але люди з інвалідністю можуть мати порушення інтелекту. Вони можуть загубити квитки.

А от ліміт на кількість поїздок не встановлений. А самі пільги на проїзд розповсюджуються на міжміські та міжобласні маршрути. Але і ця система виплат може скоро зникнути, бо українська влада вже почала робити перші кроки до монетизації пільг. Тобто, їх заміну на «живі» гроші. 

Кабмін України працює над монетизацієй субсидій і готує монетизацію пільг на транспорт. Щоб перейти до такої системи, знадобиться 20 мільярдів гривень, і це – тільки на першому етапі, зазначають в Мінсоцполітики.

Стрічка новин