Світ побачила ювілейна, десята збірка віршів медиків

Люди, які щодня рятують чужі життя, цього разу постали творчими і поетичними особистостями. Про те, що їх надихає та дарує спокій, лікарі розповіли на презентації в обласній бібліотеці нашим журналістам.

У збірки «У вирі життя» – не один і навіть не два автори. Поетів 28, вони різного віку, статі, мають різний стиль написання віршів та бачення світу, але є дві спільні речі: їх усіх об'єднує любов до поезії та одне покликання – медицина. Вірші у збірці – на різноманітну тематику.

Олександр Кувічко, голова Полтавської обласної організації профспілки охорони здоров'я України 

- Один із розділів роботи нашої профспілкової організації – це підтримка творчості наших членів профспілки. Один із напрямків – це підтримка наших поетів, наших письменників. Для нас це стало традицією, ми вже випустили десяту збірку. На цьому зупинятися не будемо, будем продовжувати далі.

Видати книгу допомогла Полтавська обласна профспілка охорони здоров'я України. Це вже не перша книга, написана лікарями, але, на відміну від попередніх видань, цього разу авторів не обмежували темою. Лікарі пишуть про кохання, дружбу, роботу, природу та інше. За словами поетів-аматорів, вірші – чудова можливість відпочити душею, показати свої почуття та просто побути наодинці з власними думками.

На презентації книги у відвідувачів була унікальна можливість почути вірші у виконанні авторів, а також насолодитися музикою скрипки та фортепіано. Серед авторів – і Зоя Фесенко. Вона вже 38 років працює у Полтавській обласній клінічно-психіатричній лікарні імені Мальцева.

Зоя Фесенко, завідуюча психоневрологічним відділенням Полтавської обласної клінічно-психіатричної лікарні ім.Мальцева 

- Як хобі я маю музику та поезію. Займаюся цим з дитинства. Перші вірші, мабуть, написані ще у молодших класах. У підлітковому віці писала вірші та пісні. Сама собі музицировала під гітару.

За словами поетеси, раніше публікувати свої вірші не було можливості. Зараз же жінка радо користується можливістю показати свої роботи у спільних збірках, пропустила лише першу. У книзі «У вирі життя» – 3 вірші Зої Фесенко, у тому числі – і про кохання.

Стрічка новин