Полтаву з лекцією відвідав експерт із менеджменту ІТ-проектів Любомир Хабурський

У чому секрет щастя, як стати збалансованим та ефективним у всіх сферах життя – про це та багато іншого розповів канадський юрист і експерт із менеджменту комп’ютерних проектів Любомир Хабурський на своїй лекції у Полтаві. Пройшла вона у Полтавському осередку Української Академії Лідерства у формі діалогу. Кожен присутній міг висловити свої думки, поставити питання та почути на них відповідь.

Для канадського експерта з ІТ-консалтингу Любомира Хабурського це перший приїзд до Полтави. Завітав він з благородною метою – прочитати лекцію для студентів Української Академії Лідерства і розповісти, у чому полягає секрет щастя.  

Святослав Келим-Золотайко, ментор Полтавського осередку УАЛ

- Ми запросили пана Любомира для того, щоб він прочитав відкриту лекцію для полтавців для того, щоб вони стали більш ефективними, більш збалансованими, для того, щоб проводити життя якомога краще і бути більш щасливими своєю буденністю, бути задоволеними собою.

Питання пошуку щастя, переконаний Любомир Хабурський, досить філософське, і для кожного – це щось своє, особисте.

Любомир Хабурський, лектор, експерт з ІТ-консалтингу  

- Багато людей вже запитувало: як знайти щастя? Але можна дуже просто запитати людей, які прожили ціле своє життя, то вони вам скажуть, що приносить їм щастя, і про що вони шкодують. І дійшли до того, що шкодують вони про те, що не живуть за своїми принципами, не живуть за своїми цінностями.

Надія Щурко впевнена: щастя – це мати мету у своєму житті.

Надія Щурко, студентка УАЛ

- Щастя – це знати, чого ти хочеш від життя, мати мету, ціль і йти до неї без жодного сумніву.

Експерт з ІТ-консалтингу Любомир Хабурський розповів притчу про наповненість життя. На його думку, важливо все розпланувати, щоб розуміти, що є важливим, а що – дрібницями. Лектор певен, у будь-якій ситуації варто залишатися собою. 

Любомир Хабурський, лектор, експерт з ІТ-консалтингу  

- Я все починаю з того, що людина може бути щаслива, якщо вона може наскільки розслабитися, щоб співати, наче ніхто не чує, і танцювати, наче ніхто не дивиться. Тобто, настільки бути самовпевненій у собі, і слідувати за своїми цінностями, і не турбуватися, що чи хто про неї думає. Тоді людина має нагоду знайти своє щастя.

Бесіда пройшла у теплій атмосфері: кожен міг поставити питання, яке його цікавить, і почути на нього відповідь.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію