Поліція Кременчука візьметься за водія маршрутки, який висадив 10-річного хлопчика посеред мосту

Джерело: www.facebook.com/photo.

Подія сталася 28 листопада в Кременчуці на Крюківському мосту та здобула неабияке обговорення у соцмережах. Водій маршрутки висадив хлопчика посеред мосту і поїхав далі. Дитина мусила пішки йшла до потрібної зупинки. 

Відразу після звернення до Кременчуцького відділу поліції громадських активістів Кременчуцький відділ поліції долучився до перевірки.

«Через деякий час з нами зв’язався представник Кременчуцької міської ради та проінформував про наявність звернення матері хлопчика і запропонував вжити спільних заходів щодо перевірки. Зараз ми з впевненістю можемо говорити, що факт знайшов своє підтвердження і вже отримано відомості про фігуранта даної події – водія маршрутного транспортного засобу. Завдяки новим технологіям поліцією здобули відомості про марку автобусу, його рух по маршруту та докази «аварійної зупинки» для висадки пасажира на підйомі Крюківського мосту,» - написав у соцмережі начальник Кременчуцького відділу ГУ НП в Полтавській області Віталій Ботвина.

Посадовець зазначив, що до перевірки залучили всі необхідні служби, які можуть вплинути на такого роду порушення та поведінку всіх перевізників, що здійснюють надання пасажирських перевезень в Кременчуці. 

За інформацією місцевого видання « Кременчуцька газета» водій вже дав свідчення поліцейським. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію