Діти Гадяцької школи відвідали Головне управління поліції Полтавщини

Ініціатором екскурсії виступило поліцейське відділення Гадяча. Дітям запропонували максимально широкий спектр управлінь, аби наочно побачити, як працюють правоохоронці.

Першим пунктом екскурсії дітей з Гадяча став кінологічний центр. Тут гостей зустрів керівник останнього Андрій Смолінський. Школярам кінологи разом із службовими собаками показали свої вміння: продемонстрували пошук наркотичних речовин, вибухівки, затримання правопорушника та розуміння службовими собаками команд.

Ірина Карюк, начальник відділу ювенальної превенції поліції Полтавщини

- В подальшому діти поїхали до управління патрульної поліції, де також в рамках іміджевих заходів та профілактичної роботи по безпеці дорожнього руху працівники поліції розповіли їм про свої напрямки роботи і свою специфіку служб.

Для майбутніх правників патруль поліції продемонстрував службовий автомобіль, його матеріально-технічне забезпечення, порядок застосування спецзасобів, роз’яснили правила затримання, перевірку стану алкогольного сп’яніння.

А під час екскурсії до Народного Музею школярі ознайомилися з експозицією, яка розміщується в чотирьох залах. Директор музею показав гостям архівні документи, особисті речі ветеранів органів внутрішніх справ, фотографії, автентичні зразки вогнепальної та холодної зброї.

Ірина Карюк, начальник відділу ювенальної превенції поліції Полтавщини

- Наприкінці перебування у місті Полтаві діти завітали також до самого приміщення Головного управління Національної поліції в Полтавській області, де з ними відбулася зустріч працівників ювенальної превенції, проведена профілактична бесіда, а також показано фільм про роботу поліції.

Крім того, школярам продемонстрували роботу служби «102», до якої надходять дзвінки від громадян з усієї області.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію